Wpis z mikrobloga

to jest twoja opinia bazowana na twoim podejściu do sprawy, a nie jakaś złota zasada dla całej ludzkości.


@Thomas_Szasz, @Przepoczwarzenie: Zwróć uwagę na to, że sam masz takie podejście do sprawy.

Ja Ci nie będę mówił na jakiej podstawie tak twierdzę, bo to nieistotne, a i tak nie musisz wierzyć, ale odnieś to sobie do dowolnej innej sytuacji, gdzie masz czegoś więcej niż 10 "na liczniku". Chociażby do ilości stosunków
  • Odpowiedz
Bronisz opa który wypytuje na tinderze laski o to ile miały partnerów żeby wyrobić sobie o nich opinię. Chyba wam sie apki #!$%@?ły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bamsebjorn: Gdzie ja bronię OPa? Przed czym w ogóle miałbym go "bronić"? xD Chyba tobie się coś #!$%@?ło. xD Obśmiewam twoje szczeniackie podejście do tematu pt "nie zgadzam się z nim, więc nazwę go incelem".
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: moj tok rozumowania oparty jest na moich przekonaniach, wychowaniu i wierze, wiec w mojej opini seks z przypadkowymi osobami, a z takimi sie spotyka na tinderze, jest czyms zlym. Bede wulgarny, ale osoba ktora puszcza sie z pierwszym lepszym ma problemy z wlasna osobowoscia, nie ma wyrobionego charakteru i sie nie szanuje.
  • Odpowiedz
Ani takiej nie znasz, ani nie wiesz czy możesz jej zaufać, ani się emocjonalnie nie jesteś w stanie przed nią otworzyć


@zloty_wkret: nic nie obiecujesz wiec latwo zwiazek skonczyc, w dodatku nie musisz wysłuchiwac #!$%@? i pamietac o urodzinach jej starej. Mozna sie razem dobrze bawic i milo spedzac czas bez uczucia "kuli u nogi"
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: jestem w stanie policzyć swoich przyjaciół, których miałam w ciągu swojego życia, a co dopiero ludzi z którymi uprawiałam seks... Budzi u mnie potworny dyskomfort, kiedy ktoś traktuje ludzi jak papier toaletowy, a tak to niestety wygląda, jeśli co pół roku zmieniasz człowieka. Sama nie chciałabym być tak potraktowana i tak jak zostało wspomniane - po prostu nie ciekawi mnie seks z jakimś randomem, tylko dla seksu i mam takie
  • Odpowiedz