Wpis z mikrobloga

@VeleiN:

Wszystko jest lepsze ze stałym partnerem, podróżowanie, zwiedzania, chodzenie do kina, restauracji, tylko znalezienie sobie odpowiedniego partnera wymaga niebycia #!$%@?. A takie wyzwolone jednostki mają zawsze problemy emocjonalne.


Jak nie masz partnera to jesteś #!$%@? bo przecież wystarczy nie być #!$%@? XD Uprawiasz przygodny seks? Masz problemy emocjonalne, podkreślam ZAWSZE. No i oczywiście - WSZYSTKO jest lepsze ze stałym partnerem XD

Podejście conajmniej dziwne - żeby doświadczyć pełni emocji
@Poroniec:

Skąd u Was takie łatwe kategoryzowanie i szufladkowanie lu

To jest radykalizacja. Ja siedzę w blackpillu, bo zauważyłem, że opiera się na statystykach, a nie na regułach, co sprawia, że można na każdego spojrzeć trochę inaczej, tymczasem wielu nie analizuje i bierze dane jakby były dogmatami.
@TenTypZez:

Nie chodzi tu o niezdecydowanie. Ale ludzie są trochę bardziej skomplikowani, niż może się wydawać i w relacji różne rzeczy wychodzą.


Dlatego nie zaczyna się relacji od seksu... ()

Lepiej chyba się rozstać, niż na siłę ciągnąć to do końca świata, bo przecież już włożyliśmy benis w wagina więc nie przyznam się przed sobą do błędu.


Fajna wymowka. W przypadku w.w. niewiasty najwyraźniej powtarzana 20+ razy.
@zloty_wkret: no i co z tego? Są tacy i tacy ludzie. Są laski, które czekają do ślubu i takie, które mają przebieg jak ta Pani. Mam koleżankę, która się #!$%@? co 5 minut... na 5 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja z kolei sobie tego nie wyobrażam - żeby robić komuś x czasu nadzieje, a później "nie, sorry, musze się wyszaleć". Mimo to masa facetów chce ją
@VeleiN:

Prawda jest taka, że każdy ma inne gusta i dla każdego korzystanie z życia to co innego.

Akurat satysfakcja z życia seksualnego i uczuciowego są najważniejszymi czynnikami przekładającymi się na odczuwanie jakości życia. Instynkt. Wielu się szybko nudzi i uczucie pada nawet po trzech miesiącach, dlatego zmieniają często. Inną sprawą jest puszczanie się po kontach. Uważam, że każdy kto chce powinien mieć możliwość spróbowania czegoś w rodzaju sluty-years.
no i co z tego? Są tacy i tacy ludzie. Są laski, które czekają do ślubu i takie, które mają przebieg jak ta Pani. Mam koleżankę, która się #!$%@? co 5 minut... na 5 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja z kolei sobie tego nie wyobrażam - żeby robić komuś x czasu nadzieje, a później "nie, sorry, musze się wyszaleć". Mimo to masa facetów chce ją zdobyć, mieć
@zloty_wkret: #!$%@? czego oczekujecie wszyscy od lasek z tindera. Jasne ze jak wzialem do trojkata dupe z tindera to opowiadala jak uprawiala seks na lawce w centrum miasta i miala 30 typow. Normalnie moje kolezanki maja po 3-4 chlopakow w wieku 25 lat, z kazdym w zwiazku. Szukasz normalnosci to nie na tinderze. Idziesz do szambiarza i sie dziwisz ze gownem smierdzi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ(