Wpis z mikrobloga

@Przepoczwarzenie: Też mi się kiedyś wydawało podobnie jak Tobie, gdy miałem te naście lat. Ale to jest dokładnie to samo, jak będąc dzieckiem 30-latkowie wydają ci się być starymi ludźmi. Perspektywa się zmienia. I wcale nie trzeba bagatelizować partnerów, żeby mieć ich więcej niż 1 w życiu. Oczywiście życzę szczęścia i żeby twoja pierwsza miłość jak już przyjdzie była tą jedyną
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Dlaczego uciekasz się do hipokryzji pisząc, że jej nie oceniasz skoro, de facto, robisz to pisząc „ja nie oceniam, ale wy możecie xD” i wstawiając tu ten wpis ze świadomością jaki będzie odzew.

A, wybacz - teraz doczytałem twój komentarz, który napisałeś później, a nie chce mi się już kasować co napisałem.

Skoro „brzydzą cię takie laski”, to pomyśl sobie, że ona - w przeciwieństwie do ciebie - na 99%
  • Odpowiedz
@push3k-pro: a ja nie. Im kobieta (nie wiem jak w przypadku mężczyzn) ma większe powodzenie - tym bardziej #!$%@? facetów wybiera i jest ogólnie życiowo - bardziej sfrustrowana i nieszczęśliwa. Tak z moich obserwacji. Najlepiej mają ludzie przeciętni - tworzą jakby najfajniejsze, normalne, stabilne związki - bez zdrad, przebojów, zazdrości itd.
  • Odpowiedz
@Przepoczwarzenie: Nie wiem o co wam chodzi z tym przyjebywaniem się do „dokładnie nie wiem”. Ja miałem kilkanaście partnerek i też dokładnie nie wiem, musiałbym teraz sobie przypominać i robić całkę trzeciego rzędu po okręgu.
Nie dla każdego seks jest tak ważny że trzyma dokładną rachubę.
  • Odpowiedz