Wpis z mikrobloga

Róbcie sobie konferencje, jedźcie przed szpitale,


@ediz4: organizujcie urodziny na 200 osób jak poseł PiS, jeździjcie po zakładach pracy jak Edward Gierek, gdy miało się niedawno kontakt z innymi członkami władz które okazały się zarażone

gdy niewolnik esesmanki makreli, Tusek, jeździł po wałach powodziowych - co dla mnie też jest komiczne - nie trwała wtedy ważna kampania
  • Odpowiedz
organizujcie urodziny na 200 osób jak poseł PiS, jeździjcie po zakładach pracy jak Edward Gierek, gdy miało się niedawno kontakt z innymi członkami władz które okazały się zarażone


@spere: Nie wiem co ma poseł de facto zawieszony w prawach członka partii wspólnego z działaniami Andrzeja Dudy. Wyjaśnij.

gdy niewolnik esesmanki makreli, Tusek, jeździł po wałach powodziowych - co dla mnie też jest komiczne - nie trwała wtedy ważna kampania wyborcza....

Ale była sytuacja wyjątkowa tak jak teraz. Tusk wtedy jeździł to tak dupa nie bolała, teraz Duda jeździ
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ediz4: myślisz że mnie rusza wysryw jakiejś pisowskiej miernoty intelektualnej?:D nie schlebiaj sobie :D po prostu nie chce tego gówna tu oglądać bo wasz poziom sięga co najwyżej gówna :)
  • Odpowiedz
@ediz4
Nie da się rozgraniczyć funkcji prezydenta i kandydata na prezydenta w trakcie kampanii.
Tak samo jak nie da się mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko i w tym wypadku wypadałoby z czegoś zrezygnować.

Tak aktualny prezydent miał lepiej, ale mieć lepiej nie oznacza uniemożliwić kampanii innym(chyba, że Duda zapomniał jakiego kraju jest prezydentem i sądzi, że jest w putinowskiej Rosji) i są jak najbardziej przesłanki do przesunięcia wyborów.
A ta przesłanka
  • Odpowiedz
Nie da się rozgraniczyć funkcji prezydenta i kandydata na prezydenta w trakcie kampanii.

Tak samo jak nie da się mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko i w tym wypadku wypadałoby z czegoś zrezygnować.


@mango2018: Dlaczego by wypadało zrezygnować? Ale konkrety a nie że wam spadają sondaże.

Tak aktualny prezydent miał lepiej, ale mieć lepiej nie oznacza uniemożliwić kampanii innym(chyba, że Duda zapomniał jakiego kraju jest prezydentem i sądzi, że jest w putinowskiej Rosji) i są jak najbardziej przesłanki do
  • Odpowiedz
Nie wiem co ma poseł de facto zawieszony w prawach członka partii wspólnego z działaniami Andrzeja Dudy. Wyjaśnij.


@ediz4: to ty dałeś przykład, że mają odbywać konferencje, jeździć pod szpitale (czyli najgorsze z możliwych miejsc obecnie)

równie idiotyczne jak urodziny posła (uwaga, za to właśnie zawieszonego xd) jak gospodarskie wizyty Dudy, może niech go zwykły szary poseł zawiesi karnie w prawach członka pisu? jestem za
  • Odpowiedz
@spere:

to ty dałeś przykład, że mają odbywać konferencje, jeździć pod szpitale (czyli najgorsze z możliwych miejsc obecnie) równie idiotyczne jak urodziny posła (uwaga, za to właśnie zawieszonego xd) jak gospodarskie wizyty Dudy, może niech go zwykły szary poseł zawiesi karnie w prawach członka pisu? jestem za xd....

Jeżdżenie czy przybywanie pod szpitalem nie jest zakazane ani idiotyczne. Idiotyczne jest robienie imprezy na kilkaset osób gdy zakaz jest organizowania zgromadzeń. i idiotyczne też jest wrzucanie w tym czasie fejków jak to czynią posłowie opozycji. I również idiotyczne jest wygadywanie przez kandydatkę bzdur dotyczących 38 mln testów.

wtedy mnie dupa nie bolała, tylko gniłem z pokazówki władzy, tak jak gniłbym z pokazówek Gierka teraz też mnie dupa nie boli, tylko gniję z pokazówki Dudy - stąd ten
  • Odpowiedz
@ediz4: robisz taką k*rwę z logiki, że ręce same się składają do gestu politowania.

1. PiS robi politykę na trumnach, tragediach ludzkich, na obecnej sytuacji również - to jest fakt

2. Wrzucane przez Ciebie screeny GW potwierdzają, że to nie jest tylko ocena pojedynczych osób na Wykopie, ale szersza refleksja społeczna - to jest
  • Odpowiedz
A krowy latają.


@ediz4: a ty jesteś wyznawcą Jaruzelskiego, Urbana, Kiszczaka, Gierka, Gomułki, Kaczyńskiego, Morawieckiego, Bieruta, wiem to

i nie próbuj nawet tłumaczyć że nie, i tak ci nie uwierzę

to jest ten poziom xdd
  • Odpowiedz
@smieszalke:

1. PiS robi politykę na trumnach, tragediach ludzkich, na obecnej sytuacji również - to jest fakt...

Czyli PO robiło politykę na tragedia ludzkich w czasie powodzi?

2. Wrzucane przez Ciebie screeny GW potwierdzają, że to nie jest tylko ocena pojedynczych osób na Wykopie, ale szersza refleksja społeczna - to
  • Odpowiedz
eś wyznawcą Jaruzelskiego, Urbana, Kiszczaka, Gierka, Gomułki, Kaczyńskiego, Morawieckiego, Bieruta, wiem to

i nie próbuj nawet tłumaczyć że nie, i tak ci nie uwierzę

to jest ten poziom xdd


@spere: Poziom jest taki że od wielu lat spamujesz wykop dla Tuska i teraz mam uwierzyć że Ty go kiedykolwiek skrytykowałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ediz4: od kiedy obowiązkiem prezydenta jest jeżdżenie po zakładach w otoczeniu kamer i dziękowanie za płyn odkażający? Naprawdę twierdzisz, że to nie jest kampania wyborcza?
  • Odpowiedz
@ediz4: lol, nie dziwię się że masz klapki na oczach jak fanatyk, jeśli ty uważasz że ja spamuję dla Tuska,
równie dobrze mógłbyś powiedzieć że spamuję dla Kosiniaka, Zandberga, Czarzastego, Nowackiej, czy kto tam jeszcze jest z opozycji

Nigdy nie byłem wyborcą Tuska, Platformy, ani kandydata na prezydenta z Platformy,
nigdy poza ostatnimi wyborami nie brałem udziału w żadnych wcześniejszych wyborach.
Jestem apolityczny - w ostatnich wziąłem udział tylko dlatego aby pomóc opozycji odsunąć PiS od władzy, co się częściowo udało,
  • Odpowiedz