Wpis z mikrobloga

Mirki, powoli dojrzewa mi w glowie mysl o sprzedazy mojego dotychczasowego mieszkania, ktore kupilem w 2015 roku i zakupie domku od dewelopera lub z rynku wtornego. Chcialbym zapytac, co bardziej zorientowanych w temacie, kiedy spodziewamy sie (i czy wogole) spadku cen na rynku budowlanym? Kiedy bylby najlepszy okres na zakup? Dodatkowo, czy moze lepiej pojsc w strone wybudowania domu? Dzialke posiadam, aczkolwiek nieuzbrojona. Planowana wielkosc domu to okolo 100m2. Pomorze srodkowe. #budownictwo #dom #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #gielda #deweloperka
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Prusti: nawet najwieksi eksperci nie powiedzą Ci co się stanei z cenami nieruchomości. A nawet jak ktoś jest na tyle łebski że jest w stanei to przewidzieć to siedzi cicho bo na tym zarobi. A napewno byłbym ostrożny z prognozami użytkowników wypoku..
@l0h-s: z tym, ze ktos bedzie siedzial cicho zeby zarobic to bym nie przesadzal, w koncu kazdy doskonale widzi jakie sa ceny nieruchomosci czy materialow, zadna to tajemnica. Raczej chodzi mi o to ze mozna zaobserwowac gorki i dolki w wahaniach tych cen i chcialem po prostu okreslic mniej wiecej, czy wstrzymac sie z zakupem, bo np. zbliza sie dolek (krach - zwal jak zwal) i poczekac np. 2 lata, czy