Wpis z mikrobloga

@Marcinowy sorry kolego. Może jestem nie obiektywny bo w Londynie mieszkałem 5 lat a w Wawie byłem 2 msc temu. W Wawie przy dworcu centralnym słabe oznaczenia gdzie jest stacja. Bilety z kartonu. Brudno w przejściach i mało kawiarni, sklepików.
Przyznaję, poza londyńskim znam tylko warszawskie, paryskie, czeskie i berlińskie. Londyn ma najlepszą komunikację. Mimo strajków, remontów zdążam na czas.
  • Odpowiedz
@Husejnow: U ziomeczka jak wchodzisz to sznurek wisi jak na strychu i ciągniesz, żeby zapalić światło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy mi o tym opowiedział, bo co szokłem to moje.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: niby w jaki sposób ta bateria miałaby dawać cokolwiek przeciw legionelli? przecież przy zwykłej baterii typu mieszacz + 2 kurki i tak masz osobną rurkę z ciepłą wodą i osobną z zimną. na herbate odkręcasz samą zimną i efekt jest ten sam co przy dwóch kranach. zgarnąłeś dużo plusów ale moim zdaniem wytłumaczenie z dupy.

brytole to po prostu debile. wiem co mówie, pracowałem z nimi 10 lat. no
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: użyłem skrótu myślowego żeby niepotrzebnie nie rozwlekać wypowiedzi.

problemem UK nie będą trumny rzecz jasna. siądzie im cała opieka medyczna. zaczną umierać ludzie nie przez covid, tylko ci dla których braknie miejsca w szpitalach, czasu i kasy na potrzebne operacje i zabiegi, terapie. część personelu medycznego oczywiście też się zarazi, umrze, inni zrezygnują albo się zabiją. dojdzie do zamieszek, może nawet wojny domowej. gospodarka siądzie im i tak.

tak
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: a mi tlumaczyl ze to dla niewidomych, inny stary jeszcze inaczej a kolejny cos innego wymyslil, oni sami nie wiedza, tam w glowach juz tak pokodowane ze ma byc inaczej i tyle, nie wiem czemu nikt nie zwrocil uwagi na to ze wprost uwielbiaja zakopywac smieci
  • Odpowiedz
odezwal sie typek z nowoczesnego kraju, gdzie przelew idzie 3 dni a przerejestrowanie auta trwa 2 tygodnie xD HA TFU

xD #!$%@? sie w leb bo opowiadasz bajki z wykopu i doplac 7zl za przelew xd


kazdy do innego banku niz twoj.

@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: dawno już takich bzdur nie czytałem xD Weź napisz coś jeszcze, bo chętnie sobie jeszcze bardziej poprawię humor
  • Odpowiedz