Wpis z mikrobloga

Trochę bawi mnie to wychwalanie władzy za podjęte dzisiaj kroki. Bawi bo część myśli że chcą zapobiegać, tylko czemu chcą zapobiec skoro nikogo nie badali xD. Podejrzewam że w tym momencie są już tak obsrani i liczą tylko na to że nowych przypadków faktycznie może nie być tak wiele (co swoją drogą jest dosyć złudne).
Nie znają skali epidemii i robią co mogą, generalnie spóźnione działanie w tym momencie.
Niemcy zrobili ponad 200 000 testów. A my? ledwo 2000.
Już nie mogę z wypoków co by spalili matiego tydzień wcześniej, a tera wybawiciel. Podejrzewam że on jest bardziej zesrany od was xD
#koronawirus #polska #2019ncov #epidemia #europa
picasssss1 - Trochę bawi mnie to wychwalanie władzy za podjęte dzisiaj kroki. Bawi bo...

źródło: comment_15841419555E63idAe8l8djAqxx9o2CL.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@picasssss1: ale ty wiesz, że publikujesz wpis z dnia wczorajszego z 11:39? do konca wczorajszego dnia zrobili 700 testow. dzis pewnie pękło 1000 testów, bo robią już je większej grupie osób (tym w kwarantannie też).
  • Odpowiedz
@picasssss1: zgadzam się. wkleję co pisałem wcześniej:

Zobrazuje to prostym przykładem na podstawie danych.
Jeżeli w takim Rybniku jest wykrytych 5( wczoraj 5) zakażeń a w takiej Warszawie 11 (jeszcze wczoraj tylko 6).
gdzie Rybnik 140k mieszkańców, Warszawa 2 miliony mieszkańców
A w którym mieście są dwa porty lotnicze, dwie linie zatłoczonego metra, zatłoczone pociągi miejskie i tramwaje?

Matematykę pozostawiam wam. I nie radzę tu dzielić, a mnożyć ( ͡°
  • Odpowiedz
@verdelux: Ja to wiem, i ty to wiesz, ale wykopki uznały że mamy już super rząd bo coś tam bada. Jakieś promile ale zamknoł galerie i ludzie się nie zarażą, jak pewnie kilkadziesiąt tysięcy osób już chodzi chorych tylko nikt o tym nie wie bo wcześniej było #!$%@? na testy :D
  • Odpowiedz
@picasssss1: Obsrani, bo wiedzą, że im została tylko modlitwa i zbiorowa kwarantanna. Sprzętu i podstawowych środków brakuje, personelu brakuje, wszystkiego #!$%@? brakuje. Tak to jest jak się przejada koniukturę, stosuje rozdawnictwo i populistycznie myśli tylko o najbliższych wyborach. Gospodarka jebnie, zwali się wszystko na koronawirusa, a ciemny lud to kupi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jak pewnie kilkadziesiąt tysięcy osób już chodzi chorych tylko nikt o tym nie wie bo wcześniej było #!$%@? na testy :D


@picasssss1: no pewnie chodzi, część ludzi pewnie już wyzdrowiała i nawet nie wie o tym, że przeszła taką chorobę.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Chwalisz Niemców za duzo testów, ale takich np. szkol w niektorych krajach zwiazkowych nie pozamykali do dzisiaj.

Mimo, ze gardze obecnym rzadem za wszystkie programy socjalne i kilka inne rzeczy to uwazam, ze w przypadku koronawira nie postepuja jakos tragicznie, a calkiem sensownie jak na swoje mozliwosci.
  • Odpowiedz