Wpis z mikrobloga

The Evil Within - kolejny konsolowy śmieć, który nawet nie kryje sie z tym że jest interaktywnym filmem.  Najsmutniejsze jest to że tak wygląda wiekszość dzisiejszych gier z gatunku horror. #!$%@? samograjki, traktujace mnie jak debila i uwłaczające mojej inteligencji.

Jesli mi nie wierzycie to sprawdzcie, ale w ciągu pierwszych 20-25 minut, użyjecie pada tylko 5 razy i to do pojedynczych klikniec (3 razy "X" aby ukraść klucze i wyjść z szamba, i dwa razy R1 aby schować się do szafki.) Masakra. Tutaj nie ma nic na co miałbyś wpływ, masz tu pewien film, który po prostu odtwarzasz otwierajac kolejne drzwi. Zaczynasz grę i od razu #!$%@? się na tego kuśtykającego pajaca i zwolnienie szybkosci jego ruchu. Chciałbyś oczywiscie poruszać się żwawszym tempem ale Pan Producent nie pozwala ci na to bo to jest w koncu horror, Ty masz przeżywać emocjonalne rozterki głownego bohatera i skradać się jak ofiara xD Kiedy pod koniec chapteru gra "odda ci" władze i pozwoli pobiegać to okazuje się że kamera w tej grze jest #!$%@?. Bieg postaci jest nienaturalny a jego ruchy zbyt szybkie. Jak takie gnioty zdobywają paski "playstation hits" i czemu podludzie w to grają? Nie wiem..
Ocena 1/10, nie polecam, dla graczy z małym ilorazem inteligencji.

#ps4 #konsole #gry #gorzkiezale #xbox #komputery #pcmasterrace
Pobierz daeun - The Evil Within - kolejny konsolowy śmieć, który nawet nie kryje sie z tym że...
źródło: comment_1584104763jRSebXoBMf5kkORceQzBj5.jpg
  • 16
@daeun jak lubisz horrory to warto zainwestować w vr i dwie pałko-gałki, Resident evil nabiera nowego życia jak się tak w to gra, słuchawki na głowie i można nieźle odlecieć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Większość gier z gatunku horror bez vr nie ma najmniejszego sensu
@daeun: ja tak wlaczylem jakiegos assasin creeda nie wiem ktora czesc 3-4 moze na pewno nie 1-2. to byl dramat po przejsciu jakiegos gownianego samouczka o skakaniu dalej tylko skakalem i naciskalem jeden klawisz a czasem nawet 2. skakania na poczatku bylo od #!$%@? tak duzo ze tylko to pamietam. jak to wylaczylem tak odlozylem na kupke do sprzedania. duzo jest takich #!$%@? gier, ale zachwytu nad assasinem nie zrozumiem, no
@daeun: dobra, było śmiesznie za pierwszym razem ale już zamknij ryj xD


[]

Ojojoj, dupka zapiekła bo ktoś posiadający ps4 wyłamuje się z szeregu i mówi prawde jak jest? Fanboystwo lvl 1000000 xD