Wpis z mikrobloga

aktorem nie jestem, ale mam odłożone pieniądze jakby mnie wywalili z roboty, przeżył bym z pół roku.


@Skaju: Ale co to za zycie? Aktor nie wyjdzie z domu i nie wsiadzie do 10letniego auta by pojechac potem na kebaba za 15zl. Aktor musi sie pokazac
  • Odpowiedz
@ZielonkaUno: ty sie śmiejesz ale u nas z budżetu domowego 5,7 tysiąca, zostało 4,4 tysiąca, a rachunki nam nie zmalały... Kilka takich miesięcy nas nie zabije, bo nie mamy kredytu, ale jak ktoś ma kredyt to współczuję... Najlepsze, że ja na zleceniówce, a niebieski na własnej działalności :D Więc w najgorszym wypadku ja jestem bez pracy i mamy 2,5k
  • Odpowiedz
Uważają się za inteligencje a żadnych oszczedności nie mają. Te mohery, z ktorych tak się smieją mogą na nich napluć, bo z emerytury 1000zł potrafią sobie zabezpieczyc poduszkę finansową.


@rouli: ja p------ę, dałem plusa, ale to jest dokładnie o mnie. Zarabiam więcej niż moi starzy razem, a na koniec miesiąca zostają jakieś ostatnie stówy. Ale za to Vr, jest komp warty więcej niż moje auto, jest i kupa innych zbędnych
  • Odpowiedz
@BQP: niech Ci będzie, że bananem, ale to ma inna nazwę( ͡° ͜ʖ ͡°) dobry ten wirus, bo młodsze pokolenie teraz ma szansę się nauczyć racjonalnie wydawać środki i zostawiać sobie bezpiecznik na takie wypadki. Starsi to znają z komuny.
  • Odpowiedz
@bianco86: k---a, większość wypowiedzi - wykop w formie. Szkoda strzępić nawet resztki ryja na to, co wy tutaj piszecie. Nie każdy zatrudniony w kulturze fura, a sporo ma do utrzymania rodzinę. To państwo z dykty już dawno wystawiło kindybała na pracowników kultury, więc teraz zostali bez środków do życia.
No ale zapomniałem, że tutaj sami programiści 15k na łapę, służbowy p---s i kulturę to widzieli jak im stara dała do
  • Odpowiedz
@bianco86: Przecież te wszystkie teatry mają centralne donejty od rządu XD

C---a tam, jeśli mają pretensje, to niech je zgłąszaja do dyrektorów teatrów. Janda w zeszłym roku kilkaset tysięcy zgarnęła - coś mi się nie chce wierzyć, że aktorzy otrzymali te pieniądze. I jeszcze mniej chce mi się wierzyć, że utrzymanie budynku tyle kosztuje.
  • Odpowiedz
Jedno zdanie z całego wywiadu nie stanowi o całości jego sensu. Po drugie, tutaj chodzi o aktorów, którzy nie mieli ról filmowych/serialowych, z których można odłożyć sensowne pieniądze. Aktor grający tylko w teatrze kokosów nie zarabia, nie uważam żebyśmy mieli teraz się nad nimi użalać czy wrzucać pieniądze do puszki, ale odrobina empatii i zrozumienia jest wskazana.
  • Odpowiedz
Nawet jakby kazdy miał dwa domy i jeździł porshe to powie, że nie ma środków do życia bo może państwo da parę groszy. To chciwe wurwy są. A potem bez mrógnięcia okiem wrócą do beki z januszy co stoją w kolekce bo promocja na karpia.
  • Odpowiedz