Wpis z mikrobloga

@bianco86: Uważają się za inteligencje a żadnych oszczedności nie mają. Te mohery, z ktorych tak się smieją mogą na nich napluć, bo z emerytury 1000zł potrafią sobie zabezpieczyc poduszkę finansową.
  • Odpowiedz
Ja tam aktorem nie jestem, ale mam odłożone pieniądze jakby mnie wywalili z roboty, przeżył bym z pół roku.
  • Odpowiedz
@lanekrasz: pasuje 100%
Tak jak i Kurdej-Szatan gdzieś się wypowiadała, ze z czego aktorzy biedni będą żyć ?!
Szok, jak szybko „pusto pod kopułą” wychodzi na wierzch w takich kryzysowych sytuacjach.
  • Odpowiedz
@rouli: Być może też uważasz się za inteligencję, a łykasz takiego uberclickbaita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spójrz na to na spokojnie. Jakaś kobieta tylko wyraziła swoją opinię. To nie jest fakt albo stanowisko jakiegoś związku aktorów. Ze screena mogę spróbować wnioskować, że zrobili z nią wywiad, palnęła takie zdanie, bo może jej kolega, który zagrał dwa razy na zastępstwo, nie dostał dalej angażu albo stałej umowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@yaceck: ale dodać trzeba, ze aktorzy zwyczajowo za wiele nie zarabiają. Znam dwoch, jeden już dłuższy czas gra, ale tylko w teatrze i.. ma najniższą krajową xD od kilku dobrych lat.
  • Odpowiedz
  • 100
@bianco86: jak mnie #!$%@? martwienie się o pieniądze nawet w sytuacji zagrożenia życia.


@ZielonkaUno Brak pieniędzy to sytuacja zagrożenia życia. Masz dom na kredyt, dzieci na utrzymaniu, rachunki do zapłacenia i jedzenie do kupienia.
  • Odpowiedz
@bianco86: widziałam, że powstała nawet petycja do Ministra Kultury, żeby ratować artystów, bo mają #!$%@?, bo przez dwa tygodnie nie grają spektakli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz