Wpis z mikrobloga

@drhab: w Polsce na masową skale to i tak się nie uda, bo tu często rodziny 2+2 mieszkają na 60 metrach albo i mniej i nie ma miejsca do pracy z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drhab: pracuje w firmie, gdzie większość pracowników, a może nawet i wszyscy mogliby pracować zdalnie. Jak zaczynałam pracę 7 lat temu już wtedy ludzie dopominali się o możliwość pracy zdalnej, ale szefostwo zawsze znajdowało coś na nie. Obecnie jest wielka sraczka, bo pracowników dużo i nie są technicznie przygotowani na to, żeby wszyscy pracowali zdanie
: No, Urban w Kościele ... to już są znaki czasów ostatecznych ( ͡º ͜ʖ͡º)


+: kwsap, asdfzxcv231234ed2q +5 innych

odpowiedz

więcej


@drhab: mam nadzieje ze ogarną to tez z wyborami przez internet
pracuje w firmie, gdzie większość pracowników, a może nawet i wszyscy mogliby pracować zdalnie. Jak zaczynałam pracę 7 lat temu już wtedy ludzie dopominali się o możliwość pracy zdalnej, ale szefostwo zawsze znajdowało coś na nie.


@Zerosiedemzglossie: no to idź do innej zdalnej pracy jak ci to tak bardzo przeszkadza. Osobiście nie rozumiem gdzie leży problem. Ja tam lubie do pracy, mam znajomych, tani obiad, dobra kawę, siłownie, latem klima i
@drhab: z takich rzeczy to może ministerstwo sprawiedliwości i decydenci korporacji prawniczych przejrzą na oczy i zobaczą, że organizacja egzaminu zawodowego raz w roku dla wszystkich aplikantów jest totalnie niepoważna
i trzeba to zmienić (tegoroczne odwołano i nie wiadomo kiedy będą)
@drhab: e-lerning to nie jest to samo co uczenie się z żywą, fizyczną osobą. Tak samo będąc w pokoju u sb o wiele mniej się chce, niż wtedy, gdy musialeś pojechać do X miejsca po coś
@drhab: Zdalna edukacja byla ćwiczenia w wielu krajach , w różnym czasie, na różnym etapie, z różnych powodów, na różne sposoby. Tak ogólnie to temat jest bardzo dobrze znany. Nigdy nie wychodzi to zbyt dobrze i dlatego tę formę stosuje się tylko w razie konieczności. Gdyby było inaczej to wszyscy by to robili, bo to dużo tansze metoda. Do tego dochodzi rozwijanie relacji międzyludzkich. Także rozumiem, że nie chce Ci się