Wpis z mikrobloga

A ja wcale nie uważam że państwo z dykty.
Na ten moment uważam że Polska zajebiście dobrze sobie radzi z #koronawirus i gdyby tylko zamknęli kościoły to pierwszy raz byłbym naprawdę dumny z polskiego społeczeństwa. Patrząc na resztę Europy co się tam #!$%@? to u nas jest naprawdę dobrze. W porównaniu do dzbanów z Włoch, Francji czy Hiszpanii ludzie wydają się być naprawdę odpowiedzialni. Ludzie w Polsce siedzą w domach, dezynfekują ręce i przestrzegają zaostrzonych zasad higieny - zupełnie nie jak w reszcie Europy.

Wczoraj kibice PSG tłumnie zgromadzili się pod stadionem. Dwa dni temu kibice Valencii to samo. Dla porównania kibice Lecha dziś zaapelowali o nie przychodzenie pod stadion na mecz Lech - Legia (gdzie w #poznan mecz z #legia to jest niemal święto narodowe).

Gdyby tylko te kościoły...
peetee - A ja wcale nie uważam że państwo z dykty.
Na ten moment uważam że Polska za...

źródło: comment_1584011586lJyXLPXjjlPDlCoYXqQggu.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@peetee: nie radzi sobie dobrze, bo nie ma testów. Każda osoba pod kwarantanną to jeden brakujący test. Sam miałem kontakt z osobą zarażoną i teraz jestem w dupie, a gdybym mógł zrobić test, to przynajmniej wiedziałbym co robić dalej
  • Odpowiedz
@peetee: Moim zdaniem powinni powiedzieć, że ludzie mają się stosować do zaleceń, bo jak będzie duża liczba zachorowań to państwo nie wyrobi i będą liczyć tylko najcięższe przypadki. Może wtedy by dotarło.
  • Odpowiedz
@peetee: POLSKA SUPER SOBIE RADZI Z KORONAWIRUSEM. POWTARZAM - SUPER. XDDDDDD

Dwa miesiące na przygotowania, a maseczek w szpitalu brakło już przy jednym przypadku w Zielonej Górze. Ratownicy na dyżurach 24-godzinnych dostają 15zł pensji. Jak będzie eskalacja to personel medyczny już zapowiada, że odejdzie na zwolnienie.

Super przygotowany kraj.
  • Odpowiedz
@peetee: no i te kolejki w sklepach, studenci na imprezach, rekordowe ilosci ludzi w klubach xD wiem bo mi znajomi opowiadali, ktorzy na tych imprezach byli. Z drugiej strony u nnie w pracy ludzie faktycznie - co chwile dezynfekcja, nie podaja rak, przestrzegaja procedur i robią imby bo chca isc na zdalna pracę xd
  • Odpowiedz
kibice Lecha dziś zaapelowali o nie przychodzenie


@peetee: jak ten apel coś da to wtedy z uznaniem pokiwam głową. Na razie nie jestem przekonany
  • Odpowiedz