Wpis z mikrobloga

Nawiązując do poprzedniego wpisu na mirko "Mama Mu" na szczęście nie była w ciąży i operacja się udała. Pani Weterynarz przeprowadziła najpierw badanie USG które wykluczyło że może być z małymi, jednak jak powiedziała nie jest w stanie się wykryć np tygodniowej ciąży. Mućka wybudziła się i zaczyna pić powoli mam nadzieję że ogarnie kuwetę, bo to kot wolnożyjący na działkach ale strasznie przyjazny.

Za tydzień do ściągnięcia szwów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazkota #kitku #koty #kot

Kurczę może uda się jej znaleźć dobry domek.

Dziękuję plusującym @Lutniczek, @Nattieskka, @TrollingMasterNinja, @czajoza4, @DeathFromSandman, @KasandrycznyMuminek, @v1lk, @Miriamele, @emi_emi, @Hekken, @Stalowa_Figura, @RexFortune, @czarnaMamba97, @a231, @xionze, @Boglodite, @Maaska, @ricen, @hungry_joe, @DulGukat, @Lenalee, @ChickenDriver, @greendevil861, @Adastam, @Wredny_Kret, @d3sty, @sabusro, @Bubka, @fruguszek, @nygga, @szzzzzz, @RicoElectrico, @Jin, @kokiloki21, @kefaise, @namietna_kaszanka, @hamborgir, @Pani_Asia, @Awruk6969, @Frizz
mateusz-glogowski - Nawiązując do poprzedniego wpisu na mirko "Mama Mu" na szczęście ...

źródło: comment_15837855643O1CP6ACAidpTiMI7Qj7H2.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a231: przerabiałem już chyba 7 kotów z postop i tylko jeden miał ubranko które i tak sukcesywnie było zrywane przez potworka. Tutaj jest szew głównie wewnętrzny z dwiema pętelkami końcowymi. Jak będzie próbowała się dobierać dostanie rajstopy elastyczne.
  • Odpowiedz
@emi_emi: Jest całkiem ok, poza tym że skradła serca w gabinecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spała normalnie, nawet wpakowała mi się w nogi i tam zasnęła (u mnie 4 kawa na trybie czuwania),
pije wodę po 6 godzinach od postopu,
teraz, czyli po 12 godzinach dostała "mięsną zupkę" kurczaka (przemielone gotowane mięso z piersi kurczaka)
Nawet kuweta zaskoczyła czyli nerki działają. Zaprzyjaźniła się z tekturowym drapakiem.
  • Odpowiedz