Wpis z mikrobloga

#koronawirus Zobaczycie jak to nasze państwo z dykty jebnie w ciągu 2 tygodni. A takie było gadanie że jesteśmy gotowi nawet na poważny konflikt zbrojny xD a mały wirus i 1000 zarażonych #!$%@? w pył ten kraj. Miejsc w szpitalach już nie ma. Lekarzy nie ma. A maski wysyłaliśmy do Chin taki z nas dobry naród. (Nadodatek Samoloty z Chin dalej lądują w Warszawie) 0 przygotowania na cokolwiek
  • 21
@Megasuper: Powiem więcej, maski poczyszczone przełom stycznia/lutego. Zostały ochłapy, które sprzedają allegrowicze. Producenci masek (wiem to z pierwszej ręki) nie dostali ani razu zapytania z rządu, że należy zablokować sprzedaż albo np. jakieś większe zamówienie dla rządu na cito. Szły wielkie zamówienia po 100 000 masek FFP2 oraz FFP3 takich do labów dla ludzi "z ulicy" podejrzewam że wypychających ten towar za granicę. Obecnie? Obecnie wielki #!$%@? bo brakuje włókniny do
@Megasuper: Wykopki przeżyją. Ja na przykład profilaktycznie już od stycznia przy normalnych zakupach dokupuje trochę więcej na zapas. Do tego mam niewielki kontakt z ludźmi i mogę pracować zdalnie.