Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Ten wpis, ilość plusów i komentarze kolejny raz mi udowodnił że wy nie jesteście rycerzami walczącymi o równość, tylko #!$%@?, zdesperowanymi, seksistowskimi incelami.
Można być przegrywem z godnością ale wy w żadnym przypadku się do nich nie zaliczacie.

Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Ja to tak odbieram. Fakt że naciągane, ale też nie ma tu jakichś faktów z dupy i wmawiania krzywdy. Tyle co kontrowersyjnie, bo prezent dla mężczyzn w dniu kobiet.
Nie miałbym nic przeciwko odrwotnej promocji w Żabce: "z okazji dnia mężczyzn, każda pani przy zakupie piwa dostanie słodki baton gratis".
  • Odpowiedz
@Bajczarz: jeśli jakiejś informacji nie ma to mamy sobie wymyślać rzeczy, które najbardziej pasują nam do swojej narracji czy przyjąć fakty takimi, jakie są?
Post brzmi dosłownie "z okazji dnia kobiet dla każdego mężczyzny piwo gratis". Tyle. Dla mnie to jawny mizogiński przytyk, żeby hehe #!$%@?ć feministkom, ale nie będę takiego zarzutu czynił, bo nie jestem spierdoxem. Ty oczywiście w tych kilku słowach widzisz JAWNĄ informację o tym, że to
  • Odpowiedz
Ona zachowuje się dokładnie tak samo jak wykopki gdy ruszyła promocja dla kobiet w bolcie xD


@m4tus: Nawet nie tak samo, wykopki zachowały się gorzej xD Promocje dla wybranych grup z okazji *ich* święta mieszczą się w granicach normy. Tutaj z okazji Dnia Kobiet promocję dostają tylko mężczyźni, co jest już trochę bardziej dziwne.
  • Odpowiedz
  • 1
Jest dzień kobiet, jest też dzień mężczyzny i chłopaka (wow macie dwa "swoje" dni w roku) i za każdym razem widzę promocje dla jednych i dla drugich


@arteria no chyba nie, promocji z okazji dnia kobiet jest sto razy więcej niż z okazji dni chłopaka/mężczyzny i generalnie dzień kobiet to bardzo głośne święto, którego lubią używać zarówno konserwatyści (tradycyjne dbanie o kobietę jako "piękniejszą połówkę" itd), karyny (bo zniżki i rabaty
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Nie chodziło o samą promocję na dzień kobiet a o ton wypowiedzi, który wskazywał mnie - mężczyznę, klienta Bolta - winnego rzekomej dyskryminacji. Jak masz na ten temat inne zdanie to spoko. Są tacy na których plują a ci mówią, że to deszcz pada.
  • Odpowiedz
@peperosso:

Mówi się, że w Polsce różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn są stosunkowo niewielkie. To nie do końca prawda. Najnowszy raport Głównego Urzędu Statystycznego wskazuje, że miesięczne wynagrodzenie mężczyzn w październiku 2018 roku było o 19,9 proc. wyższe niż kobiet. Naszym zdaniem to nie jest ani mało, ani w porządku. Dlatego z okazji Dnia Kobiet chcemy zwrócić uwagę na problem, oferując wszystkim kobietom symboliczne 19,9 proc. zniżki na kolejne
  • Odpowiedz
@arteria: nie widzisz roznicy w dawaniu zbizki z okazji swirta, a dawaniu znizki podpierajac sie populistyczna i klamliwa narracja o "ciemiezeniu kobiet"?

Sprobuje Ci to pokazac na analogicznym przykladzie meskim:
W dniu mezczyzn jedna firma daje znizke dla facetow 20% z okazji ich swieta i tyke.
Druga daje 20% znizki i motywuje to tym ze faceci maja ciezej w zyciu, bo musza pracowac w kopalniach i na budowach , a
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust:

nie widzisz roznicy w dawaniu zbizki z okazji swirta, a dawaniu znizki podpierajac sie populistyczna i klamliwa narracja o "ciemiezeniu kobiet"?


Wyżej zacytowałem co do słowa post promocyjny Bolta. Wskaż mi fragment, który jest nieprawdziwy i mówi o ciemiężeniu kobiet. Nie da się? Oooo, jak mi przykro. Ale po tym jaki masz problem z językiem polskim, nie dziwią mnie twoje problemy z rozumieniem tekstu i łatwością z jaką ulegasz wykopkowym
  • Odpowiedz