Wpis z mikrobloga

@Benize: Mówię wam Mirki, jak jesteś #przegryw, to nim pozostaniesz nawet jak już jakiś #rozowypasek się zlituje nad tobą, to i tak będziesz dla niej tylko #betabankomat i zawsze będzie szukać #chad-ów gdy tylko ją stracisz z oczu. A więc po kolei. Z rok temu spotkałem na imprezie kumpla z #licbaza, który zawwsze był takim chadem i jego życie toczyło się wokół imprez. Pogadaliśmy chwilę i powiedział, że wrócił z Niemiec i teraz szuka jakiegoś mieszkania w PL. Ja sam miałem wtedy małą kawalerkę do wynajęcia, więc pomyślałem, że w sumie mógłbym mu ją wynająć. Powiedziałem, że pogadam z ludźmi i się odezwę. 2 dni potem zadzwoniłem do niego i spytałem, czy nie chciałby wynająć ode mnie mieszkania. Mówił że spoko mieszkanko mam, ale trochę za drogi wynajem i poszuka czegoś innego. Wtedy popełniłem gruby błąd. Zgodziłem się mu wynająć za ułamek ceny wyjściowej dopóki się nie ogarnie. W sumie mieszkał tam ok. 2 miesiące, zaczął jakoś ogarniać i płacił więcej niż wcześniej. mimo że trochę hałasował, bo uczył się grać na starej gitarze, którą znalazł na stryszku w tej kawalerce, jakoś znosiłem to i olałem, bo był spoko gościem w licbazie i pamiętam, że często razem chodziliśmy na browary , itp. Po paru miesiącach zapytał mnie, czy nie mam jakiegoś auta tanio sprzedać? Zdecydowałem się, że pożyczę mu swoje stare auto, bo miałem je zachować dla córki, ale ona ma 16 lat i jeszcze nie moze zrobić prawka a on mógłby dojeżdżać do nowej #pracbaza, gdzie miał lepszą kasę niż w poprzedniej. I tak żyliśmy do czasu, aż pewnego dnia zrobiliśmy imprezę w tej kawalerce. Zaprosiliśmy kilku wspólnych znajomych na weekend i grubo zaszaleliśmy. Wtedy stało się coś strasznego dla mnie. Wchodząc nawalony do sypialni, zauważyłem jak mój #rozowypasek zabawia się z owym chadem, nakrywając ją na zdradzie. Wściekłem się na nią i nawrzeszczałem a jemu kazałem się wynosić. Tak oto straciłem zarówno różowego jak i przyjaciela i dowiedziałem się, że byłem dla niej tylko #betabankomat. Teraz czeka mnie sprawa rozwodowa( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #p0lka #wysryw #zalesie #blackpilll #pdk( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
Teraz czeka mnie sprawa rozwodowa( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Benize: I podział majątku, który będzie ciągnął się w nieskończoność, w najlepszym wypadku dostaniesz 50%.
A teraz powtórz, słynny tekst "Moja różowa taka nie jest, nie można generalizować" ( ͡° ͜ʖ ͡°)