Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może Wy mi pomożecie bo już sam nie wiem co zrobić. Temat dość ciężki i przed podjęciem wyroku chce przeanalizować każdy aspekt problemu.
Mam 27 lat, mój różowy 24. Jesteśmy razem od roku.
Tak się stało, że alkohol i emocje poniosły nas na imprezie i wpadliśmy. Różowa była u lekarza który powiedział, że jest w 10 tygodniu.
Ale do rzeczy... Od samego czynu do faktu, mówiłem różowej żeby się nie stresowała bo nawet jakby to się wydarzyło to będę zawsze przy niej, zapewniałem o mojej miłości, mówiłem, że damy sobie ze wszystkim radę oraz żezapewnie jej i może dziecku dobre życie. Gdy wczoraj lekarz przedstawił diagnoze, moja różowa wpadka w szał i panikę. Chce dokonać aborcji na własną rękę.. Nie chce mnie widzieć ani ze mną rozmawiać dopóki się nie zgodzę.
Nie planowaliśmy tego, jednak od zawsze byłem przeciwnikiem aborcji zdrowego płodu. Kochałem się z nią z pełną odpowiedzialnością prawną, materialną i ojcowską bo kocham ją. Dlatego jej szantaż sprawia, że już sam nie wiem czy powinienem jej na to pozwolić bo tego chce i potrzebuje czy mam jej to uniemożliwić i pomóc w jakiś sposob. potrzebuje porady. Przepraszam za ten chaotyczny wpis ale szukam pomocy gdzie tylko mogę.
#ciaza #aborcja #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 146
  • Odpowiedz
@reynevayen: gdy się mówi "założę się" to wiadomo że to nie pewnik tylko przypuszczenie. Nie znam jej, mam nadzieję że ta historia w ogóle jest zmyślona ale jeśli nie to wygląda na to że ktoś mógł ją namówić.
  • Odpowiedz
@Canova:

jek decyzja pogodz sie z tym. To nie ty będziesz rodził a wczesniej się męczył przez 9 miesięcy tylko ona


Jakie cucki cię plusują #!$%@?. To jest też jego dziecko, więc ma do niego takie same prawa jak ona. Powinni wypracować wspólnie to co chcą a nie, że jedno chce i koniec.
  • Odpowiedz
@Canova: OP chce wziąć odpowiedzialność za to, że wpadł. Tym się różni od tej p0lki

I nic Ci do tego co robia ze soba inne pary katolu


Co robią ze sobą to mam w dupie. Jeśli jednak krzywdzą inne osoby (w tym przypadku to dziecko) to jak najbardziej mogę się wypowiedzieć na ten temat.
  • Odpowiedz
Jakie cucki cię plusują #!$%@?. To jest też jego dziecko, więc ma do niego takie same prawa jak ona. Powinni wypracować wspólnie to co chcą a nie, że jedno chce i koniec.


@Wybredny_Marian: Przecież wykopki zrobią wszystko, że otrzymać dostep do tzipy, więc mnie to specjalnie nie dziwi, że tu tyle cucków xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@chrominancja: niestety nie, to było gdzieś w /datingadvice, i to jeszcze w komentarzach, ale tylko poczytałam i przeleciałam dalej. A tam jest tyle postów, że pewnie się nie da tego znaleźć. Tak czy siak, dziewczynie się wcale nie zmieniło po urodzeniu i myślę, że zrobili krzywdę temu dziecku. Ciekawe jak się będzie czuło jak dorośnie i matka go będzie miała gdzieś. No ale tatuś chciał bobasa to dostał xD Tylko się
  • Odpowiedz
gdy się mówi "założę się" to wiadomo że to nie pewnik tylko przypuszczenie.


@agent-cooper: Ja częściej spotykam się w tym kontekście ze stwierdzeniem "zakładam, że", stąd moja projekcja, sorki.

mam nadzieję że ta historia w ogóle jest zmyślona


Też mam taką nadzieję, ale tego się raczej nie dowiemy.
  • Odpowiedz
OP chce wziąć odpowiedzialność za to, że wpadł. Tym się różni od tej p0lki


@trevoz: Co nie zmienia faktu, że główne konsekwencje tej ciąży poniesie dziewczyna, więc jego "wzięcie odpowiedzialności" chooja da.
  • Odpowiedz
@reynevayen: ciąża to 9 miesięcy. W dodatku przez dłuższą część można nawet pracować.
Dużo trudniejsze jest wychowanie dziecka niż jego urodzenie. Dawniej kobiety rodziły w domach i jakoś dawały radę. Teraz jest świetna opieka medyczna dla ciężarnych, a nagle mówi się o rodzeniu jakby to był jakiś heroiczny czyn...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Idźcie razem na USG. Niech zobaczy tego małego ludzika z bijącym serduszkiem i niech wtedy zdecyduje. Jeśli dalej będzie tego chciała? Trudno - jej wybór. Ale jest to zagranie va banque bo jeśli postawi na swoim to najprawdopodobniej nie będziesz mógł już na nią patrzeć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: walcz Miras nie pozwól, żeby zabiła zdowe dziecko.
Może jest tylko w szoku, może jej chwilowo odpieprzyło i się ogarnie. Zawsze możesz zaproponować, że sam wychowasz. Warto zrobić wszystko, żeby dziecko nie zostało zabite.
Powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciąża to 9 miesięcy. W dodatku przez dłuższą część można nawet pracować.


@trevoz: 9 miesięcy męczarni, której niektóre konsekwencje zdrowotne ciążą na całym życiu. Tylko zachodzić w ciąże.

Dawniej kobiety rodziły w domach i jakoś dawały radę. Teraz jest świetna opieka medyczna dla ciężarnych, a nagle mówi się o rodzeniu jakby to był jakiś heroiczny czyn...


Co za debilny argument. xD Dawniej ludzie robili różne rzeczy, ale dziś już na szczęście
  • Odpowiedz
to nie on bedzie rodzic i nosic to dziecko 9 miesiecy w brzuchu. Op teraz prawi same komplementy i to jak jej nie kocha i jak zapewne by kochal to dziecko. Ale w obecnej sytuacji jest to zwykle #!$%@?. Facet pozna inna zwinie sie i nara i kobieta ta co zrobi ? Pod most sie potem rzuci ? W tym przypadku uwazam ze to kobieta powinna zdecydowac co chce zrobic.


@Mate400:
  • Odpowiedz