Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wombo_Combo: tak sobie pomyślałem pewnie pirelli i widzę diablo. Też miałem takie pęknięcia, całe szczęście i tak miałem wymienić. To były Prielii diablo Rosso, mialem więcej nie kupić pirelli ... później kupiłem angel st.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wombo_Combo: ja bym jeździł, kupione nowe, nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się że nic się nie działo z tym. Rosso znikają w oczach, więc ja bym zostawił, pod koniec sezonu jest szansa, że i tak będą do wymiany. Uprzedzam uwagi, opony były nowe, skończyłem tył po 2, a przód po 3.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hamza: nie jestem jakiś pro, ale na angel st miałem pierwszy w życiu slig, przy bardzo małej prędkości, skręt w lewo o 90 stopni, końcówka października. Nie winił bym opon, najpewniej jakiś olej, nie padało, ale niesmak pozostał, no i nauczyło mnie to pokory. Mialem ciuchy motocyklowe, tekstylne do wyrzucenia. Na pewno nie znikają tak szybko jak diablo Rosso 2.
później kupiłem angel st.


@arturccc: Własnie mam juz w koszyku na Oponeo, i zastanawiam się czy klikać 'kup teraz'. Jak wrażenia?

Edit: Doczytałem dalej o ślizgu i o tym że nie znikaja jakos bardzo ale jak z takim ogólnym wrazeniem? Kupiłbyś drugi raz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Delfin17: tak, spokojnie bym kupił, nie popękały jak diablo Rosso, przynajmniej kiedy ostatnio oglądałem i wytrzymują dłuższy dystans. Tak samo zamykasz Angel jak Rosso. Chociaż teraz nie wiem czy nie celowałbym w jakieś opony dwuskładnikowe Michelina.
@Donmenello myślisz, że nie miałem turystyków na moto? Ktoś kto jeździ sportem powinien mieć założone sporty i to już kwestia jak dobrze #!$%@?.
Ja jeżdżę po torze, a mojemu moto daleko do sporta, jeżdżę po 2000km od domu, w cebrze nie założyłbym turystów, to nie ma sensu.
Z czym jest problem sportów? Za szybko schodzą? W 600tce? Mnie przy 112Nm wystarczają na 2 sezony spokojnie.
@kipowrot: Problem w nagrzaniu, nagrzane wiadomo że sportowe lepiej trzymają, ale na podjazdy lepiej sprawdza się sportowo-turystyczna która wymaga mniej czasu żeby dobrze pracowała. Dodatkowo lepiej radzą sobie w deszczu.
Nie mówię o totalnie turystycznych oczywiście, tylko o oponach typu Angel GT, Road 5, Roadsmart 2/3 itp.