Wpis z mikrobloga

Pytanie

16. W którym wyścigu rozstrzygnie się walka o tytuł kierowcy? Poprawna +5, Niepoprawna -3


Sprawia najwięcej problemów bo dużo ludzi wpisało numerek GP zamiast nazwy i nie wiem czy liczyć z chinami czy bez.

Wszyscy poniżej wpisali numerki, do czwartku możecie do mnie napisać z konkretna nazwą GP. W piątek podmieniam wszystkie numerki na odpowiednie GP z kalendarza bez GP Chin (czyli 21 wyścigów)
@RafcioZG
@oran
@koboldd
@wykopjestgupi
@C1nu
@microbot
@siemek0
@KupiecKorzenny
@zbigniew-wu
@Gluszek
@krasnoludkolo
@sobol29
@niebieskamarchewka
@sNw0w
@tyrman
@Vunshi
@rod3nt
@Bosayerba
@Tegi010
@deney
@odimm
@GrzegorzMarucha
@JohnMirra
@capo_di_tutti_capi
@porshak16
@Aiden7
@weegee
@Lewak2019
@polwac
@perceptives
@Hast2412
@proxion
@smutny_kojot
@Cthulhulak
@komornik345
@stefan_banach
@Hipodups
@Experboxingman
@Szerokikarq
@SpecjalistaOdNiczego
@spammaster
@joolekk

uhu8 "z planowanych 25 odbędzie się mniej niż 20 GP. Z odbytych - po 16." Proszę o konkretną nazwę GP, a planowane były tylko 22 wyścigi.

Djodak "#!$%@? pytanie. Jeśli mistrza to najpozniej brazylia, konstruktorów pewnie merc juz 5 wyscigow przed końcem" Chodzi o kierowcę, pisać brazylia?

#f1mpc
  • 40
Ejjj, ale to była taktyczna decyzja, że wpisałem numer :D Stwierdziłem, że jak jakieś GP wyleci a walka rozstrzygnie się wtedy "bliżej końca" to i tak mogę trafić! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie karzmy za omijanie zasad dopóki one nie są łamane! Bądź jak FIA dla Merca i Ferrari ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ghuthek a może być po prostu numer według tylu ile się odbędzie, np. 15 z kolei. Proszę mi policzyć numer po końcu sezonu, bo coś czuję że może się sporo nie odbyć GP
Podałem numer i jeśli któreś GP będzie miało ten numer w kolejności odbytych startów to o ten właśnie chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)