Wpis z mikrobloga

Blackpill raz po raz się potwierdza. Wszędzie! Nawet w środowiskach PUA. Spójrzcie na ten "podryw" z ukrytej kamery. Rafał Żuber, na kanale którego film zamieszczono twierdzi, że jego kursant opanował sztukę podrywu dzięki dobrej energii i wyluzowaniu...
Czy zauważyliście coś niepokojącego, na tym filmie? Tak! Zgadliście! Wy bystrzaki.
Kursant jest wysoki, z dobrą twarzą i czarnymi włosami. Wysoki brunet = ideał większości P0lek.
Facet gada maksymalne głupoty, niczym upośledzony. Zachowuje się jak totalny idiota, a mimo to dziewczyna chce rozmawiać. Według PUA-sów to jego zachowanie tworzy atrakcję. Są totalnie ślepi na to, że to jego wygląd tworzy atrakcję!
Gdyby łysiejący manlet podszedł do tej kobiety i powiedział - "Ach! Super fajnie wyglądasz" to laska wezwałaby ochronę centrum handlowego, albo zadzwoniła po policję by go aresztowała za napastowanie. Będąc brzydkim mężczyzną, same twoje istnienie jest dla kobiet przestępstwem!

#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #wyglad #takaprawda #chad #bluepill #pua
B.....W - Blackpill raz po raz się potwierdza. Wszędzie! Nawet w środowiskach PUA. Sp...
  • 57
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Dobra, przemogłem się i obejrzalem calosc. Stwierdzam, ze ten caly biznes jest skierowany dla głąbów, jakies dziwne teorie i praktyki zeby zagadac do loszki, LOL :D

Nie jestem zadnym wysokim brunetem, po prostu mam #!$%@? w uprzedzenia i magiczne triki, ktos mi sie podoba -> zagaduje -> nie wychodzi? trudno, widocznie nie pasujemy do siebie -> zycie idzie dalej
  • Odpowiedz
@arsenalista: Tu ale ja nie widzę w tym nic śmiesznego.

Ogólnie zapraszam zerknąć jakie wyniki osiąga pewny siebie gość, który nie wygląda zbyt ciekawie. PS w pełnej wersji z tego co pamiętam prowadzący pyta babki, która nie kliknęła klawisza o zanie i powiedziała "zeby nie było mu przykro". Także iks de.
SmutnyKot - @arsenalista: Tu ale ja nie widzę w tym nic śmiesznego.

Ogólnie zapras...
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: gościu jest średni moim zdaniem zmarszki na policzkach w młodym wieku z powodu cofnietej górnej szczęki i wysoka linia włosow generująca ogromne czoło. Udało mu się na początku z jakaś normicą ale potem jak podchodzi do dziewczyny atrakcyjniejszej około 8:40 zostaje olany.

Oczywiście dostaje bluepillowy Feedback od swojego coacha

Odsluchajcie od 9:01

Feedback w blackpillowej wersji brzmiałby:
„Wiesz co jest najlepsze? Ten sam powód co ostatnio NIE SPODOBAŁA SIĘ JEJ
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackpill_RAW: ale też to zauważyłem, brunet gadał głupoty, ale tej kobiecie to nie przeszkadzało bo jej się po prostu spodobał z twarzy.

Mimo wszystko dalej uważam że z tych całych trenerów uwodzenia to Rafał jest najrozsądniejszy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackpill_RAW: poza tym w poprzednim filmie z tego cyklu ten brunet był jeszcze bardziej cringowy i żadna kobieta mu nie dała numeru. Nawet jego ryj nie wystarczał. Ale jak już coś mu wyjdzie - to raczej przez ryj i spoko wzrost
  • Odpowiedz