Wpis z mikrobloga

@whiteglove: umiesz czytać? Pracodawca sam daje ten dzień PŁATNEGO urlopu. ()
To ty nie umiesz czytac. Pomijajac zwykly urlop, to tutaj masz faceta, ktorzy pracuje 'x' dni w miesiacu i zarabia na pracodawce i kobiete, ktora pracuje 'x-1' dni zarabiajac na pracodawce. Naprawde jestes tak naiwna myslac, ze jakby wprowadzono takie prawo to by januszex nie obcial pensji kobietom jesli by braly 'wolne z powodu okresu'
  • Odpowiedz
jeszcze owulacja, owulacja to gdy pęka pęcherzyk i wychodzi jajeczko, to też w #!$%@? boli


@whiteglove: Pierwszy raz o tym usłyszałem, myślałem na początku, że masz jakąś rzadką przypadłość, ale to faktycznie często się zdarza, co do jasnej, tyle lat życia z kobietami pod jednym dachem i żadna nie miała tego problemu ()
  • Odpowiedz
@whiteglove: Bez złośliwości, od podstawówki znam cykl, a od liceum jak to wszystko przebiega dokładniej, bo jednak czasem trzymałem za rękę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po prostu na taki problem (bolesną owulację) nie natrafiłem, a na endometriozę na przykład tak. To naprawdę nie jest takie oczywiste.
  • Odpowiedz
pol roku z okresem i byscie to #!$%@? plusowali jak glupi, bo byscie sie zesrali w robocie czujac jak te kobiety :) troche #!$%@? empatii, plus to decyzja pracodawcy ze placi za to, ale nawet w formie bezplatnej powinna to byc w obecnych czasach norma.


@broxigar: A ty co, jakąś metamorfoze przeszedłeś, ze wiesz czy bysmy sie zesrali?
  • Odpowiedz
@ethics: @stormkiss: pol roku z okresem i byscie to k*a plusowali jak glupi, bo byscie sie zesrali w robocie czujac jak te kobiety :) troche k*a empatii, plus to decyzja pracodawcy ze placi za to, ale nawet w formie bezplatnej powinna to byc w obecnych czasach norma. Nam facetom wpadnie 37.0 stopni i już niektórzy umieraja, a byscie przezyli cos takiego to by byla inna rozmowa.
  • Odpowiedz