Wpis z mikrobloga

Wiesz, że są choroby i schorzenia która sprawiają, że okres jest bardziej bolesny? Sama tak mam przez podwyższona prolaktyne i czasami się wręcz czołgam z bólu.


@madziax3: A co mają wspólnego twoje schorzenia, jak jesteś chora to na zwolnienie, a nie jakiś przydział dnia wolnego
  • Odpowiedz
@broxigar: tak samo pracodawca powinien mieć możliwość ustalania wynagrodzenia. Jak baba będzie miała ekstra 12 dni w roku wolne płatne of course. Ludzie zacznijcie myśleć. Zakładacie własny biznes wykładacie swój hajs a tu 12 dni za frajer of course!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@broxigar: "He he coś ty taka zła, pewnie okres masz" - słyszę taki tekst i już wiem, że nie przetłumaczę, że miesiączka to nie tylko krew na podpasce. Mój cykl jest tak #!$%@?, że bez tabsów dwa tygodnie jestem spuchnięta i wszystko mnie boli, mam PMS, a potem trzy dni nie mogę się ruszyć z bólu jak już zaczyna się krwawienie. Okres to nie choroba, ale endometrioza, zespół policystycznych jajników
  • Odpowiedz
Jak baba będzie miała ekstra 12 dni w roku wolne płatne of course. Ludzie zacznijcie myśleć. Zakładacie własny biznes wykładacie swój hajs a tu 12 dni za frajer of course!


@Lancernik: ziom ale ty chyba of course nie zrozumiałeś że tutaj of course właścicielka firmy sama of course taką decyzję podjęła, nie została zmuszona of course.
  • Odpowiedz
dzień dobry, mogę rozmawiać z panią Ewą? Niestety nie ma jej, ma okres, proszę zadzwonić jutro


@SpalaczBenzyny: tak, bo tak to wygląda xD

- Czy jest Roman?
- Niestety, leży z biegunką w domu
  • Odpowiedz
@Shatter w którym miejscu naciska?

Ach, żeby facetów tak brzuch i plecy #!$%@? przez 2-3 dni co miesiąc (jeszcze owulacja, owulacja to gdy pęka pęcherzyk i wychodzi jajeczko, to też w #!$%@? boli), to byście przestali #!$%@?ć xD a do tego krew i skrzepy z sisiorka, mmm
  • Odpowiedz
@Shatter o, właśnie wymyśliłam fajne porównanie, żeby pokazać jaką przyjemnością jest krew i skrzepy lecące podczas okresu z pochwy - to trochę tak, jakbyś miał rozedrgane jelita od nieświeżego kebaba i w różnych momentach, nieważne czy stoisz czy siedzisz, czy jesteś na zakupach czy przemawiasz na zebraniu w pracy, nagle leci z ciebie luźny stolec którego nie jesteś w stanie powstrzymać, tylko się modlisz żeby trafiło w podpaskę i nie pociekło
  • Odpowiedz