Wpis z mikrobloga

@whiteglove: Sama (słusznie zresztą)zauważyłaś, że ktoś nie umie dyskutować bo nazwał drugą osobę debilem ale sama teraz działasz podobnie. Już dwukrotnie stosujesz argumentum ad personam. To ile spędzam czasu na wykopie czy ile znam kobiet nie ma nic wspólnego z tą dyskusją.
  • Odpowiedz
@RexxarHell no ma, bo po tym co piszesz widać, że nigdy nie miałeś okazji zobaczyć u jakiejś bliskiej kobiety jak wygląda miesiączka i dyskomfort z nią związany. Tylko ktoś taki mógł wpaść na pomysł, żeby kobiety które mają bolesne miesiączki przeszły na niepełny etat xD Mówisz tak, jakby miesiączka była fanaberią, wymówką żeby nie pracować. A bardzo bolesne miesiączki, zwłaszcza przy różnych chorobach jak endometrioza są niewiele mniej bolesne od porodu.
  • Odpowiedz
@RexxarHell: po pierwsze chodzi o nadreprezentację szowinizmu i mizoginii na wykopie. Po drugie o to, czy problemy kobiet znasz tylko z szowinistycznych wpisów na wykopie czy znasz może jakieś kobiety bliżej osobiście.
  • Odpowiedz
@whiteglove: To, po pierwsze. Nie chodzi o ilość kobiet, które znam. Nie mam zamiaru się tutaj przechwalać bo to nic do dyskusji nie wniesie...Tylko czy znam te, które miały bolesne miesiączki spowodowane chorobami. A więc sorry ale pytania czy znam jakieś kobiety oprócz mamy i siostry nic nie wnosiło do dyskusji po za twoją uszczypliwością. Wracając do tematu. Nadal uważam, że sytuacje, które Ty opisałaś powinny być rozwiązane w sposób
  • Odpowiedz
pół roku z dializami i byś się #!$%@? zesral na drugi dzień w robocie po dializie, ale nikt mi wolnego na to nie daje, tylko #!$%@?.


@h0man: i dlaczego nie bierzesz L4 skoro się tak fatalnie czujesz? Robisz z siebie niewolnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@c_loud: mialo to byc trochę wyolbrzymienie, znal kilka osób co tak ma, aczkolwiek prawda moglem dobrac lepszy przyklad niz takie generalizowanie.
  • Odpowiedz
@rybsonk: > ale wiesz, że możesz założyć firmę i płacić kobietom za czas wolny w czasie pmsu, okresu, ciąży i czego tylko zapragniesz?

@malinq: no i przecież dokładnie tak zrobiła właścicielka PLNY a wy i tak macie bul dupy


@rybsonk: no wskaż gdzie jest ten mój ból dupy. Zgadzam się z przedmówczynią która wytłumaczyła, że to bardzo wolnorynkowy ruch.
  • Odpowiedz