Wpis z mikrobloga

@whiteglove: Prawdziwy problem polega na tym, że jeżeli praktyka się upowszechni, to mężczyźni - jako ogół - znów będą pokrzywdzeni przez brak danego przywileju (w tym przypadku dwunastu dodatkowych dni wolnych w roku). Jeżli analogicznie wydłuży im się okres urlopowy, to w porządku.
  • Odpowiedz
A co jeśli Ci powiem, że są ludzie, mający povlemy gastryczne i nie dostają z tej okazji wolnego? Ba, niektórym nie pozwala się nawet wyjść do toalety?


@Shatter: a wiesz, że są ludzie którzy pracują poniżej płacy minimalnej i przez 12h pracy nie mają nawet przerwy na toaletę ani posiłek? Więc czemu ktokolwiek może mieć lepiej? ( ͠° °)
  • Odpowiedz
o, właśnie wymyśliłam fajne porównanie, żeby pokazać jaką przyjemnością jest krew i skrzepy lecące podczas okresu z pochwy - to trochę tak, jakbyś miał rozedrgane jelita od nieświeżego kebaba i w różnych momentach, nieważne czy stoisz czy siedzisz, czy jesteś na zakupach czy przemawiasz na zebraniu w pracy, nagle leci z ciebie luźny stolec którego nie jesteś w stanie powstrzymać, tylko się modlisz żeby trafiło w podpaskę i nie pociekło po nogach
  • Odpowiedz
@Shatter bo czy każdy facet dźwiga codziennie w pracy ciężary? A co z pracownicami sklepów, myślisz że one nie dźwigają? Oczywiście, że dźwigają tyle ile mogą (w przepisach jest ustalone ile kobiety mogą nosić) i je też bolą plecy. Poza tym, nie wiem czy o tym wiesz, ale bardzo wiele kobiet plecy bolą też w pierwszy dzień okresu ))¯_(ツ)_/¯

Nie jest to kupa, ale chciałbyś to oglądać? Już to widzę, jak
  • Odpowiedz
@Shatter i to jest problem naszego społeczeństwa, że się takich ludzi wyszydza zamiast odnieść do nich ze zrozumieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No to był problem w twojej Casto, znam ludzi pracujących w sklepach i laski ile mogą to dźwigają ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@whiteglove: widzę, że podjęłaś się walki z wiatrakami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Że ty masz nerwy dziewczyno na te wszystkie komentarze. Ja to widzę tak, bo prosty człowiek ze mnie.
1. Ktoś ma swoją firmę.
2. Osobą decyzyjną jest kobieta.
3. Daje swoim pracowniczkom dzień na wolne, gdy mają okres.
4. Nic wam do tego, nie wasza firma, nie
  • Odpowiedz