Wpis z mikrobloga

Cieszyłbym sie, że zebrała potrzebne nam do związku doświadczenie seksualne. Im bardziej się wyszalala, tym mniejsza szansa że zdradzi.


@insu: Ty tak na serio? Jest wręcz odwrotnie. Polecam badania.
@tpoh współczuję stary, miałem koleżankę fuckfrienda i też się rypała z dwoma typami, ja jako fuckfriend zrezygnowałem z tej znajomości po tym jak poznałem szczegóły tego trójkąta (spontan, w klubie, z obcymi fagasami zza granicy). A co dopiero ktoś kto w związku jest i to jeszcze wspólni znajomi, pewnie bekę z ciebie cisną, że nic nie wiesz, że im laska pęto robiła z rozkoszą bo "trójkącik" i nowe doświadczenie... Zrywaj bo nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maudee: @Akirra: dlaczego porównujecie to do zdrady? Że nie powiedziała to jedno, człowiek ma prawo być niezadowolony, gdy dowie się, że jego partner miał w przeszłości bardzo bujne życie seksualne, ale tutaj nawet nie ma podjazdu do zdrady. Była wolna to robiła co chciała, to nie jest zdrada.
to dziwne ze tak dlugo taka informacja pozostala w ukryciu. Niby jestes z kims 5 lat, wydaje ci sie ze znasz czlowieka


@Akirra: co w tym dziwnego? jak często pytasz swoją partnerkę czy uprawiała kiedyś seks grupowy z twimi znajomymi? jak często sam opowiadasz swojej partnerce o swoich "podbojach"?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RadomMiastoCebuli: była wolna, więc mogła się walić nawet z sześcioma facetami. Jej sprawa, nikomu nic złego nie zrobiła. Człowiek ma prawo spełniać swoje fantazje seksualne, jeśli nie jest w związku lub z partnerem, zakładając, że jest w związku. To nadal nie jest zdrada.

I wypada zaznaczyć, że sama seksu grupowego nie uprawiała. Tam też były inne osoby, w tym przypadku mężczyźni i nie są w żaden sposób lepsi lub gorsi. Wszyscy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukrowydamian: ale robili to, gdy dziewczyna nie była z opem, gdy w ogóle się nie znali. Jakby nie patrzeć to z nikim nie powinno się sypiać, bo za kilka lat znajomy może się z tą osobą związać xD Rozumiem, że op się z tego powodu źle czuje, ale ludzie tutaj przesadzają, do jakiejś zdrady porównują. Oni się wtedy nie znali i to jest najważniejsze.
Ale ta kobieta robiąc takie rzeczy udowodniła ze jest zwykłą niewyżytą szmatą i niewiadomo do czego jeszcze może być zdolna więc zwyczajnie trzeba jej kazać #!$%@? ¯\(ツ)/¯


@cukrowydamian: tak samo jak mężczyźni, którzy brali w tym stosunku udział ¯\_(ツ)_/¯

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukrowydamian: "zmarnował" xD

Sorry, ale jeśli dla ciebie kobieta jest skreślona tylko z tego powodu, że kiedyś uprawiała seks grupowy, w momencie, gdy cię NIE znała i jest to powód do zerwania to faktycznie się nie zrozumiemy. Gdyby to jeszcze była prostytutka, dobra, wiadomo, ale tak nie było. Spełnianie swoich fantazji seksualnych, gdy każda ze stron jest zainteresowana i się na to zgadza jest normalne, po prostu.

I czy naprawdę byłbyś
dlaczego porównujecie to do zdrady? Że nie powiedziała to jedno, człowiek ma prawo być niezadowolony, gdy dowie się, że jego partner miał w przeszłości bardzo bujne życie seksualne, ale tutaj nawet nie ma podjazdu do zdrady. Była wolna to robiła co chciała, to nie jest zdrada.


@Wuxian: Była zajęta i też robiła co chciała bo tak należy traktować zatajenie tego
Tak bo koles mający trojkaty z dwiema koleżankami to ultra chad. A jedyny wysilek kobiety zeby miec trójkąt to nie spóźnić sie na impreze do remizy i rozebrac się.


@RadomMiastoCebuli: wy macie tutaj taki syf w głowie, że pozostaje się z tego tylko śmiać xD

Była zajęta


@Jestem_robotem123: była wolna, sam op tak napisał.

To było jeszcze zanim sie poznaliśmy