Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się dzisiaj, że różowa - z którą jestem 5 lat w związku - uprawiała kiedyś grupowy seks z naszymi wspólnymi znajomymi... To było jeszcze zanim sie poznaliśmy, ale i tak boli w #!$%@?...
  • 68
  • Odpowiedz
  • 48
@tpoh Jak dopiero po 5 latach powiedziała to nie wiem, co z tą babą jest nie tak, ale raczej nie należy do najnormalniejszych. Jakby Ci tak za 5 lat powiedziała o zdradzie, to jak byś zareagował? Trochę inna sytuacja, ale kobieta ma refleks nie z tej ziemi, nieludzki wręcz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Maudee: przeciez znajac zycie to nie dowiedzial sie od niej, ani nawet od tych "wspolnych znajomych" tylko od kogos kto trzyma jego strone
  • Odpowiedz
  • 5
@Maudee Cieszyłbym sie, że zebrała potrzebne nam do związku doświadczenie seksualne. Im bardziej się wyszalala, tym mniejsza szansa że zdradzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Niespiel: gorzej niz Pani #!$%@?, ta przynajmniej uczciwie stawia sprawe i nie ukrywa ze dziewica jest czy cnotka, a ta z wpisu to normalne ludzkie dwulicowe scierwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Maudee: to dziwne ze tak dlugo taka informacja pozostala w ukryciu. Niby jestes z kims 5 lat, wydaje ci sie ze znasz czlowieka a tu np taka niespodzianka, albo lepiej, ze ktos ma zone i dziecko ( _)
  • Odpowiedz