Wpis z mikrobloga

te nowe wege hot dogi w Żabce są cudne () Wreszcie jakieś śmieciowe żarcie, które jest wszędzie dostępne. To są te same parówki co z Orlenu, trochę twarde i pikantne, ale dobre. Z wegańskich sosów jest keczup, musztarda i musztarda bbw. Polecam wszystkim, nie tylko wegusom ((oo))


#weganizm #wegetarianizm
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@harpiowata: Też się cieszę, że jest coraz więcej alternatyw smieciowego, szybkiego żarcia dla bezmięsnych. Tez mamy prawo być niezdrowi ()
  • Odpowiedz
@harpiowata nie jem tych hotdogow, bo raz znalazłam w tej parowce jakieś chrząstki, kosteczki a drugim razem coś cienkiego długiego, co przypominało ogon. jak widzę jak ktoś gryzie tego hotdoga z żabki czy stacji to mam odruch wymiotny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@harpiowata: Ale ja mam tak samo i mój komentarz nie był ironiczny. Pamiętam, że pierwsza rzecz jaka mi się dała we znaki jak 14 lat temu przestałem jeść mięso to to, że nie mogłem już na mieście korzystać z fastfoodów. A teraz to panie, dobrobyt, jest z czego wybierać. Nie jak za Peło ()
  • Odpowiedz
  • 5
@khaes wiem no, po prostu trochę śmieszą mnie te osoby, które uważają, że weganizm musi być zdrowy i najlepiej jakby się jadło same estetyczne rzeczy :D Ja już jestem weganką od pięciu lat i widzę, że na przestrzeni lat weszło naprawdę sporo produktów wegańskich, tak samo lokale wege stały się o wiele popularniejsze - a w sieciowkach takich jak żabka czy orlen można znaleźć wege opcje. Te pięć lat temu w lodówkach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@harpiowata: Otóż to. Tak samo jak debile się mnie zawsze pytały - jak to możliwe, że nie jesz mięsa, a jesteś gruby? Bitch, hold my falafel.
  • Odpowiedz
rochę śmieszą mnie te osoby, które uważają, że weganizm musi być zdrowy


@harpiowata:

Jest świetny odcinek South Parku na ten temat - Let them eat goo.
  • Odpowiedz