Wpis z mikrobloga

@metaxy: Idealny, a nie maławy! Taka kiepska budowa ciała, forma czy tam jakaś rozciągliwość, że siodełko wysoko, a mostek i tak musiałem skracać. Dla tej koślawej geometrii go głównie trzymam ( ʖ̯)
Jak ktoś spostrzegawczy to może zauważyć brak przedniej przerzutki, wywalona do śmieci, w końcu nie trzeba słuchać tarcia łańcucha i użerania się z przełożeniami... Cała trasa na środkowej zębatce, jak będzie trzeba wjechać głębiej w teren to ręcznie łańcuch się przerzuci na najlżejsze z przodu do czasu nowego napędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wormwood89: Pewnie SPD i krzywa noga ¯\_(ツ)_/¯ Kupiłem kilka miesięcy temu taką przedłużkę do odsunięcia pedałów od korby, działa to ok, więc nowy napęd w przyszłości już powinien być wolny od tego typu zadrapań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poratujPan: Niesamowite, odkrył że lewa i prawa noga może mieć różną budowę, ortopedzi go nienawidzą!

I jest jeszcze coś takiego jak regulacja bloków w butach. Wcześniej miałem z prawej na maksa na zewnątrz i brakowało zakresu, teraz mam bliżej wewnętrznej blok z tą przedłużką.