Wpis z mikrobloga

@zmasowanyatak: Jak tam chcecie. W sumie autorka nie ma sie czym chwalic jesli chodzi o wizualna warstwe tej fotki. (W przeciwienstwie do Ciebie. Zdrowy chłopak jestes) Ja tam nigdy bym nie pokazał twarzy na tym portalu (nie tylko dlatego, że mam okropny ryj).
Wszędzie polki jezdza po murzynach i arabach, robia im dzieci a tu nie ma kto byc pielegniarka czy nawet matka. Dlatego przez takie pipy wymieramy bo wola sobie rowerliem pojezdzic. Egocentryki a potem jak wirus to wracaja do Polski i filmy robia jaki syf w szpitalu. Siedzuec w kraju, budowac panstwo i bedzie dobrze.
@shakerrti1: mam tu konto od 13 lat i nigdy nie bałam się pokazać ryja. Po prostu wiem, że to wszystko i tak nikogo. Widać jak bardzo się myliłam, ale to miło patrzeć na ten ból dupy w komentarzach za niewinną fotkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie to jest ogromne osiągnięcie, zwłaszcza że rowerową przygodę zaczęłam na #rowerowyrownik od 0 i to nie tak wiele czasu temu.
@edicsson: Nic, nawet temperatury nie sprawdzili. A miałem nadzieję na 2 tyg wolnego aka domowa kwarantanna. To byłoby doskonale przedłużenie urlopu. :/
Nie ma tego złego: zamiast karnawału w tłumie zwiałem na La Gomerę. Polecam :)