Wpis z mikrobloga

Co tam u was mireczki? Bo ja sobie na przykład wjechałam na El Teide

@edicsson:
Pod El Teide, widzę las, a więc pewno jeszcze 2000 m nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gratki, aj tam wjeżdżałem w sierpniu przy +40 :D
  • Odpowiedz
@text: dojechałam do znaku parku narodowego na wysokość ok. 2220m, ta fotka jest zrobiona kapkę niżej. I jak się podjeżdżało w takiej temperaturze?
  • Odpowiedz
@edicsson:
To była temp teoretyczna, bo 3 sierpnia tam nie ma cienia i miałem wrażenie, że jest +70.
Generalnie by wjechać pod kolejkę rowerem MTB ( ͡° ͜ʖ ͡°) kosztowało mnie to wypicie ok 5 l, a i tak po przyjeździe miałem ok 4 kg odwodnienia :D
  • Odpowiedz
@edicsson: Od której strony? Z południa przez Villaflor?

Fajnie, że byłaś w Anaga - rewelacyjna miejscówka, w sumie bardziej przypomina Maderę. A Masca - jak masz rower z Bikemotion, to pewnie jest kaseta 32 i spokojnie styka na Mascę (tylko ruch daje w kość). Generalnie Teneryfa to kopalnia zacnych podjazdów.
  • Odpowiedz
  • 0
@mucher: tak, od południa przez Vilaflor. Tam też zrobiłam sobie dłuższą przerwę. Zjeżdżałam tą samą drogą. Miałam kasetę nawet 34, ale obawiam się, że nie mam aż tak mocnej nogi.

Jechałam wybrzeżem do Los Gigantes i tak mi ruch dał w kość, że ledwo się z tego pozbierałam. Jak jeżdżę u nas po krajówkach i mało co mnie rusza, tak tam przed każdym skrzyżowaniem modliłam się, aby mnie nikt czasem
  • Odpowiedz
Jebe mnie to tak samo, jak wyjazd kogokolwiek, gdziekolwiek. Ja sobie wracam z pracy, by zjeść żeberka w kapuście jeśli Cię to tak bardzo interesuje.
  • Odpowiedz
@edicsson: e ta., Hiszpania to kultura. Nie miałem tam żadnych akcji niebezpiecznych (no dobra, raz już meldowałem się w bagażniku Corsy na Majorce jak wyprzedzałem ją na serpentynach, ale to moja wina). W wieli miejscach jeszcze znaki że "pista frecuentada por ciclistas" i nigdy nei czułem się zagrożony, a jeździłem i na wyspach, i w kontynentalnej części. Nie ma porównania z PŁ czy Włochami.
  • Odpowiedz
Jebe mnie to tak samo, jak wyjazd kogokolwiek, gdziekolwiek.


@Kidkudi: tak was wszystkich #!$%@?, że potrzebujecie o tym obwieścić całemu światu. Hipokryzja w najczystszej postaci. To jest kurde mikroBLOG. Ale gównowpisy to już szanujesz, nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@edicsson: hej, dałem Ci dziewięćsetnego plusa. Ostatnio byłem na kanarach, jeździłem jeepem po górach i podziwiałem tych wszystkich rowerzystów jeżdżących po górskich serpentynach. Trzeba mieć mega kondycję na takie wypady. CIEBIE TEŻ PODZIWIAM I POZDRAWIAM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz