Wpis z mikrobloga

@Kasahara: a po co ci to?
To nie złośliwe pytanie, serio pytam. Krótko jestem na tym tagu, a ty publikujesz tak dużo dziennie, że życia by mi zabrakło żeby wszystko przejrzeć ( ͡º ͜ʖ͡º)
W jakim kierunku idą twoje działania związane z siłownią? Chcesz zostać najsilniejszym trójbojarzem na wypoku czy #!$%@?ć największą masę na wypoku i wygrać olimpię czy tak po prostu targasz żelazo i rośniesz?
@Kasahara: bez wspomagaczy chyba też się da w miarę trzymać formę przez cały rok czy nie bardzo? ()
A tak swoją drogą tak czysto teoretycznie, bardzo traci się potencjał na budowanie masy mieśniowej i ogólnie fajnej sylwetki zaczynając tą zabawę po 30?
@DanielKrul: wiem o co chodzi. Ja jestem człowiekiem który urodził się jeszcze w PRL i nawet nie mam instagrama anie fejsbuka. Nie to, że jestem zacofem jakimś tylko to taki trochę mindset i mam wrażenie, że dobrze działa to na psychikę. Zero obciążenia społecznego. Idę swoją drogą i mam #!$%@? jajca na większość pierdół, którymi żyje otaczający mnie świat...
Tylko ciekawe ilu tych laików których przyciągną zdjęcia sixpacka zostanie na tej
@non-serviam: Ano, o to chodzi xd

Sam mam znajomego co 2 lata chodzi po trenerach, których wybierał na podstawie konta na insta. Nawet nie potrafi się podciągnąć.
A to byli jacyś MŚ kulturystyki w stylu mój ulubiony natural.

Czyli jednak taki Klopp to gówno, a nie trener, bo sam nie utrzymuje piłkarskiej formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jackwalker303: i tak się strzyże frajerów z kasy. Robisz fejm jaki to zajebisty jesteś i stawki masz od razu odpowiednio większe. A nie oszukujmy się, jak ktoś wstanie od biurka to nawet rzucanie workiem ziemniaków przyniesie efekty... No ale w czasach internetu to bez planu od Seby Kota to po #!$%@? w ogóle zaczynać, tracisz czas ¯\_(ツ)_/¯
Klopp to sama nazwa ci mówi, że to klop więc skojarzenie z gównem jak