Wpis z mikrobloga

Uwaga mireczki xD #hyundai a prawdopoodbnie też #kia po faceliftingu dostanie nowy silnik SmartStream 1.5... w wersji MPi !!!!!! (a także jako Tgdi) - jednakże bardzo pocieszający jest fakt, że Hyundai będzie chyba jedynym producentem który będize oferował BENZYNOWY SILNIK Z POŚREDNIM WTRYSKIEM BEZ TURBO W SAWCHOZIE!!!!! xD.

Z ciekawostek Tgdi będzie miał podwójny system wtrysku jak np w Lexach :).

Jak zwykle, #numberone, pozamiatane, #koreaftw itd.

Dziękuję za uwagę, koniec motoryzacji, do widzenia xD.

https://www.hyundai.news/pl/press-kits/nowy-hyundai-i30-jeszcze-bardziej-elegancki-bezpieczny-i-oszczedny/

#hyundai #kia #korea #motoryzacja #samochody

Pobierz S.....S - Uwaga mireczki xD #hyundai a prawdopoodbnie też #kia po faceliftingu dostan...
źródło: comment_1583094166rq7tEilHPxfwMqJsgRMiaS.jpg
  • 32
traktuję auto jak konia, ma być towarzyszem podróży i dowieźć mnie z pkt A do B... a ten czasem jest kilka tysięcy kilometrów oddalony od siebie.


@Student_AWAS: A idź pan w #!$%@? z takim podejściem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BMW unikam - nie lubię, nie naprawiam, nie cenię


@Student_AWAS: 118i oprócz miejsca w środku jest lepszy pod każdym względem od zwykłych aut. Jeśli nie zależy ci
@cwlmod: moze Cie zdziwie, ale byloby mnie stac na nowa, salonowa a6 czy 5, czy inna e klase. Czy za gotowke, czy tym bardziej w leasingu. Jednakze zyje troche podlug zasady "nie mnoz bytow ponad potrzebe" - nie potrzebuje takich aut, nie mam i nie mialem parcia na premium. Serio.

Natomiast koreanskie auta tanie juz nie sa - poziom azjatyckich cen. Lubie je, bo nigdy mnie nie zawiodly.
moze Cie zdziwie, ale byloby mnie stac na nowa, salonowa a6 czy 5,


@Student_AWAS: Na taki wydatek trzeba mieć faktycznie potrzebę ale ja ci proponuje mega przecenioną o 30+% serię 1 w alternatywie do normalnego auta które szukasz. No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że BMW jest w czymś gorsze od golfa (poza miejscem w środku) gdy odejmie się kryterium ceny. Szczególnie gdy nie ma już za bardzo naprawdę tanich aut
@Student_AWAS: Ale jakie problemy ty możesz mieć w nowym aucie? :)

Piszesz, że nie cenisz niemców ale ja wskazuje ci na fakt, że przy obecnych cenach ty świadomie rezygnujesz z obiektywnie lepszego towaru w cenie tańszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja cię już męcze to daj znać ;)
@cwlmod: nie meczysz, duzo bardziej mnie inny temat zmeczyl dzis ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Z tym lepszy bym uwazal, jak pisalem cenie sobie niezawodnosc i to, ze moge polegac na aucie. Niemieckie auta niestety sa problematyczne i to juz na gwarancji. Do tego nie zmienia sie zwycieskiego zespolu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@cwlmod: zapatrzonym w segment b? Moze. Mam Rio i Optime. Jezdze Rio (). Do Optimy mam ambiwalentny stosunek ¯\(ツ)_/¯ z jednej strony fajne, wygodne auto, z drugiej nie wyobrazam sobie jazdy tym po wloskich czy np slowenskich miastach, Rio mialem juz problemy.

Statystyki sa dostepne, rok do roku sa zmiany, ale HyKiTo (hyundai, kia, toyota) wysoko. W moim prywatnym rankingu tez. Chocby ostatnio Hyundai wygral test
Hyundai będzie chyba jedynym producentem który będize oferował BENZYNOWY SILNIK Z POŚREDNIM WTRYSKIEM BEZ TURBO W SAWCHOZIE!!!!!


@Student_AWAS:

Na 100% Fiat ma w ofercie sporo takich silników, Suzuki (DualJet), Dacia, Toyota, SsangYong. I na pewno coś jeszcze się znajdzie. Więc Hyundai nie będzie jedynym :)
Toyota


@kasztan00: Toyotak tak, ale chyba tylko w a i b. C albo doladowane albo hybrydy.

Natomiast delikatnie sie pomylilem, bo myslalme, ze my2k19 i30 nie ma 1.4 mpi... ale ma. Ciagle, raczej malo producentow wprowadza silniki mpi do gamy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@cwlmod: hyhy ( ͡° ͜ʖ ͡°)