Wpis z mikrobloga

Mireczki, mamy to! Właśnie wrzuciłem na YouTube mój film z przejażdżki Dodge Challengerem i z tej okazji robię ROZDAJO!

Do wygrania uchwyt do telefonu w samochodzie (zdjęcie w komentarzu)
Wysyłka na mój koszt do paczkomatu

Będę też wdzięczny jeśli zostawicie łapkę pod moim filmem, da mi to siłę i motywację do tworzenia nowych i lepszych produkcji :)

Kilku Mireczków już wygrało w moim #rozdajo i są zadowoleni, także zapraszam do plusowania, losowanie odbędzie się we wtorek do godziny 20:00

#pokazmorde #motoryzacja #samochody #dodge #challenger #usa #filmy #sztuka #chwalesie #tworczoscwlasna #carboners
MGfilms - Mireczki, mamy to! Właśnie wrzuciłem na YouTube mój film z przejażdżki Dodg...
  • 32
@kupczyk:
Ja byłem wtedy w bagażniku w innym aucie kręcąc te ujęcia, wiec to nie mogłem być ja ( )

A tak serio to droga była zamknięta, więc nikt nie zginął ani żadne zwierze nie ucierpiało ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Merolka: Jezu, Hellcat to musi być dzik! Skoro zwykły 6.4 bez kontroli trakcji ciągle wpadał w poślizg. Ponad 700 konny Hellcat to już potwór, ale cudne auto, najlepiej w wersji widebody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Świetny rysunek! Obczaiłem Twój fanpage, nowy Ford GT genialnie wyszedł! (ʘʘ) Gratuluję talentu :)