Wpis z mikrobloga

Ktoś mógłby polecić jakis ciekawy męski zapach perfum? Chodzi o te lepsze marki najlepiej z piżmem żeby długo się trzymały.

Chętnie zamówie sobie próbkę tylko już pomysłów brak bo większosc miałem i mi się znudziło.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #modameska #kiciochpyta
  • 23
  • Odpowiedz
@Alex_mski: nic ciekawego. Chodziło mi aby wykopki trochę pospamowali nazwami co używają lub co używali kiedyś i ładne pachniało a ja spróbuje z tekstu przybliżyć jak takei cos pachnie a później zamowię próbkę.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: ja uzywam Dior Fahrenheit EDT, Dior Eau Sauvage edt, YSL La Nuit, YSL Kouros, YSL Opium edt, JPG Ultra Male, Paco Rabanne Black XS, resztka YSL Y EDP i tyle chyba, reszta naszczescie mi sie pokonczyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) takze te lubię skoro uzywam.
  • Odpowiedz
Generalnie sama próbka inaczej pachnie a inaczej wystawiona przez okno pod wiatr xD


@FeyNiX: co

Co prawda bez piżma i z 2008 roku ale mam nadzieję że na jakiś czas
  • Odpowiedz
@FELIX90: to że dopiero później orkylem że zapach który mi sie początkowo nie podobał gdy trochę przewieje pachnie całkiem inaczej.

Toco wybrałem nie ma piżma które odpowiada za trwałość zapachu.

To trzecie to już nei ważne ale mam kilka źródeł gdzie można stwierdzić czy zapach na prawdę dobry czy przeciętny, mi praktycznie żaden się nie podoba więc zawsze polegam na innych ;)
  • Odpowiedz
@FeyNiX: to po co używasz perfumy, które ci się nie podobają?
Piżmo to jest jedna z baz zapachu a jego obecność w nutach zapachowych wcale nie musi świadczyć o trwałości lub braku.
  • Odpowiedz