Wpis z mikrobloga

Kawowe Mireczki, proszę o pomoc. Szukam ekspresu automatycznego do ok. 2000zł (nie chciałbym wykraczać poza 2500zł) dla moich rodziców, dlatego najlepiej gdyby był intuicyjny i prosty w obsłudze. Używany będzie do max. 4 kaw dziennie, najlepiej żeby miał opcję kawy czarnej/ze spienionym mlekiem. Myślałem o Melitta Caffeo Passionate OT, tylko czy interfejs nie będzie sprawiał problemów ludziom starszej daty? #kawa #ekspresdokawy
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LoOocK: Właściwie wszystkich będziesz musiał nauczyć obsługi, wszystkie są proste, ale starsze osoby chwilę będą potrzebowały na opanowanie nowego sprzętu. W tej cenie tylko krupsów nie trzeba czyścić co jakiś czas. Ale one mają zewnętrzne spieniacze i cappuchinatory.
Philipsy lattego są w sumie spoko i łatwe w myciu.
Myślałem o Melitta Caffeo Passionate OT, tylko czy interfejs nie będzie sprawiał problemów ludziom starszej daty?


@LoOocK: nie powinien, masz przyciski do robienia kawy, więc sobie łatwo wyklikają + na ekranie są klarowne komunikaty co zrobić, więc też nie powinni mieć problemu, inną bajką są nivony, gdzie wszystko trzeba wyklikiwać jednym pokrętłem i patrzeć na ekran

siemensy mają te zrąbane ceramiczne młynki (philipsy też)()
@LoOocK: Chciałem Melitte, ale poczytałem opinie na niemieckim Amazonie, spójrz w wolnej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°). Następnie wybór między lattego a Delonghi 350.55.b. Różnica w jakości wykonania diametralna na plus dla Delonghi. Kupiony, zrobił póki co tylko 20 kaw, ale jestem bardzo zadowolony. Możesz poczekać na jakąś promocje, często bywa na ten model :)