Wpis z mikrobloga

Teraz sobie wyobraź komunię. Załóżmy, że ksiądz umył ręce. Zanim dojdzie do Ciebie, kilkadziesiąt osób mu nadmucha na dłoń, obliże lub ugryzie palec. Do tego kościelne ławki, macane, wycierane tyłkiem, nakichane/kaszlane. Ktoś w nosie dłubie, wytrze o ławkę. Już na wejściu masz bombę biologiczną w postaci pojemnika na wodę święconą. Wyobraź sobie te kilkaset starych bab, które rano się wysrały, nie umyły rąk i przyszły maczać rękę w tym pojemniczku.

#bekazkatoli #koronawirus nie tylko wirus, ile syfu się przez kościół rozprzestrzenia to głowa mała. Kiedyś badali te pojemniczki na wodę święconą i okazuje się, że są brudniejsze niż toalety. Sanepid ostrzegał, część kościołów zamontowała dozowniki, ale to jakiś promil xD
mrymry - Teraz sobie wyobraź komunię. Załóżmy, że ksiądz umył ręce. Zanim dojdzie do ...

źródło: comment_1582902481yHkJ2yCkMeam46q7IvxIXZ.jpg

Pobierz
  • 19
@mrymry: Wystarczy mi widok tego syfu i już mi niedobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°) I jeszcze te uściski dłoni z min. trzema osobami wokół Ciebie. Dobrze, że już na końcówce mojej przygody z Kościołem odkryłam, że można to robić przez skinienie głową.
@Wszechfobia: @fizzly:
1. Wejście z wodą święconą
2. Siadanie na brudne ławki
3. Znak pokoju, często rękami
4. Przed komunią to dziwne kreślenie krzyżyków na czole, ustach, itp. to po to, by przenieść zarazki z rąk na twarz
5. Później klękanie i wycieranie rękami, nogami ziemi
6. Komunia - podzielenie się zarazkami z innymi ludźmi
7. Kilka znaków krzyża na mszę, żeby zarazki dobrze dotarły
@mrymry: u nas jeszcze jak się idzie na ofiarę to babki całują figurkę jezusa na krzyżu w stopy, wszyscy w to same miejsce....bleee rzygać się chce :D

@fizzly: nie byłeś na neokatechumenacie, ja tam się wybrałem z obowiązku, bo dziadkowie mieli 50 lecie ślubu jakiś czas temu i ciotka im tam wykupiła mszę. Masakra, 40 osób w sali, komunia wygląda inaczej:
-dzielą się chlebem, każdy odłupuje sobie kawałek prawdziwego chleba rękoma i podaje dalej
-wszyscy piją wino z jednego kielicha

xD
później miałem #!$%@?, że mogłem się chociaż wyspowiadać na tą mszę okolicznościową :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrymry: xD najlepiej siedzieć w domu i nie robić nic. Idziesz na pływalnię brudne ławki, woda w której kąpią się babki, które wysraly się i nie umyły rąk a później weszły do basenu, kilka osób w jacuzzi, które przypadkowo ciebie dotkną, no tragedia albo taka siłownia i rączki od rowerku dotykane przez kilka, kilkascie innych przepoconych osób. Urzędy, stanie w jednej kolejce z innymi ludźmi. Sklepy w których stare baby macają
@mrymry: ja w wieku 7 lat miałam na tyle wyobrazi żeby widzieć jakie to niehigieniczne ale tez na tyle wiary w ludzkość żeby wierzyć w to ze jest tam dodany jakiś środek dezynfekujący i wszystko jest okej. Pamietam jak kiedyś robiąc ten krzyżyk na twarzy, po zamoczeniu ręki w wodzie święconej, poczułam jej słony smak na ustach i byłam przekonana ze to właśnie ten środek dezynfekujący. Teraz mi się na wymioty
@TotalDisaster:
Nie chodzi o ilość Bakterii, ale o ich rodzaj, bakterie symbiotyczne w kalafie, czy nawet te mutans spowodują najwyżej próchnice, zacznij lizać publiczny kibel, to najesz się e coli, lub Shigelli jak będziesz miał pecha, lub zezresz jajo jakiegoś tasiemca i będziesz miał rozrywkowe co najmniej parę dni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wodolanka: już widzę jak ktoś na siłowni ławeczkę odkaża albo przeciera rączki od rowerka. Warzywa się myje masz rację ale taki sam absurd funduje nam op lawki zasmarkane, wycierane tyłkiem i jeszcze pisze tak jakby maczanie reki w pojemniczku to był obowiązek, zdradzę wam tajemnice, wcale nie musicie maczać tam reki, przynajmniej ja tego nie robię. Op pisze ile to syfu jest w kościele ale gdyby się tak zgłębić to wszędzie


@mrymry: a teraz wyobraź sobie marsz tolerancji, gdy po porannej penetracji odbytow wszyscy sobie podają nieumyte ręce i się całują aby pokazać wzajemną miłość; wyobraź sobie duża siłownie gdzie spocone ręczniki walają się po wszystkich urządzeniach a zapatrzona w siebie gównomłodzierz nie dezynfekuje urządzeń tylko chwyta telefon i pociera go palcem aby potem podłubać w nosie; pomyśl o piątkowym wieczorze w dyskotece, jadąc do której trzymasz się uchwytu komunikacj imiejskiej który