Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: sraczkowaty (bo to nawet ciemnożółty nie jest) jest w cholerę daleko, od czarmego, czarny to bardzo konkretny kolor i tu go nie ma. A z niebieskim, to chodzi mi o to, że nijak się to ma do niebieskiego z "normalnego" zdjęcia tej kiecy, tylko bardziej w cholerę białego, trochę szarego i niebieski wymieszane ze sobą, ale owszem, można powiedzieć, że efekt końcowy to niebieski, choć bardzo brudny.
Tak czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: niż do niebieskiego w pełni nasyconego (jak na poprawnym zdjęciu sukienki choćby), dzbanie - tu jest o wiele więcej białego, niż niebieskiego "w składzie", ale miło, że przynajmniej dałej radę przeczytać, gratulacje, nadal jesteś tępy, ale przynajmniej osiągnąłeś poziom solidnego debila. #czarnolisto
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: z tym kiwi to nie jest troll, widziałem ostatnio modelka instagramowa zrobiła fit sałatkę owocowa i #!$%@? tam pokrojone ćwiartki kiwi ze skóra. Oni tego #!$%@? na bank nie jedzą, robią fotę i do śmietnika
  • Odpowiedz
butów w innym kolorze nie udało mi się nigdy zobaczyć. Za to sukienkę widziałem olśniewająco biała kiedyś xD


@Anoniemamowy: edit! Kurła, potrafię widzieć sukienkę w dwóch kolorach!!! xD Ale buty są wciąż miętowo-szare. A Ty jaki widzisz kolor butów? Jaki jest w ogóle kolor faktyczny?
Bo moja panna widzi sukienkę w rzeczywistych kolorach, a buty w różu.
  • Odpowiedz
A Ty jaki widzisz kolor butów? Jaki jest w ogóle kolor faktyczny?

Bo moja panna widzi sukienkę w rzeczywistych kolorach, a buty w różu.


@metalowy_pasterz: sukienkę widzę niebieska a buty siwo miętowe, jaki kolor faktycznie jest to nie mam pojęcia. Może różowy w dziwnym świetle jakimś ultrafioletowym? Nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
#!$%@? tam pokrojone ćwiartki kiwi ze skóra. Oni tego #!$%@? na bank nie jedzą, robią fotę i do śmietnika


@Anoniemamowy: Obieranie kiwi ze skórki to mniej-więcej jak obieranie ze skórki winogron (w smaku skórki są zbliżone). Dzieciom trzeba czasem tak robić, bo inaczej nie zjedzą, podobnie jak np. wyciągać im pestki z arbuza. Dorosły człowiek wie jednak (inna kwestia, że jego przyzwyczajenia i nawyki mogą być silniejsze niż chłodny racjonalizm),
  • Odpowiedz