Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Ramboobambo: Nie rozumiesz to ci wyjaśnię: Mam cyfrę + bo jestem fanem piłki i nożnej i do tego głównie używam tv. Normalnie używam netflixa, yt i innych streamingów, nie są mi obce, po prostu lubię do śniadania czasem włączyć sobie takie tvn24 i posłuchać w tle o koronawirusie, czy innych rzeczach. Kiedyś też tego nie rozumiałem, bo sam nie miałem tv 10 lat. 30 wybiła i widocznie przemiana w Janusza już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ejkejej: Ale te reklama pokazuje pazur dopiero jak atakuje Cię któryś raz z rzędu tego samego dnia. Na TVN leci serio w każdym bloku reklamowym. Nie wiem ile oni bulą za reklamy w tv ale suma musi robić wrażenie.
@ejkejej: to tylko pokazuje jaki jest rynek reklamy w naszym kraju i jaki jest docelowy klient. Dzisiaj agencja reklamowa to musi być złoty biznes. Robisz głupie reklamy, w których #!$%@? wie o co chodzi, ale powtarzasz w kółko firma takaataka i gituwa. Firma takaataka płaci kabonę i podwójnie gituwa. Cierpią tylko normalni ludzie, bo muszą przeczekać ten syf w TV czy w radio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryrzzjapkami: najdziwniejsze jest to, że w tym samym czasie McDonald ma reklamę śniadań z nerdem i koksem "babcią" i ona jest całkiem spoko, nie drażni i nawet zabawna. Coś ten ich marketing niespójny