Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MangoZjem: odnosze wrażenie że miała ochotę się z kimś spotkać ale jak przyszło do rzeczywistości to się skrępowała i scykała :)

Masz rację, źle się wyraziłem. Nie powinna wyciągać to na forum publiczne ponieważ jego reakcja wynika z tego że ona napisała o tym zerwaniu. Często dochodzi między ludźmi do nieporozumień ale to nie oznacza że trzeba od razu kogoś oczerniać - nie ważne czy koleś okazał się spermiarzem czy
  • Odpowiedz
@funny_bunny: Tylko to częściej różowe po rozstaniu dają się pocieszać przypadkowym osobom, więc nic dziwnego, że gość pomyślał, że jest ona typową kobietą. Nic w tym złego.
  • Odpowiedz
Zadam Ci pytanie, czy on wrzucił treść rozmowy z PW?


@powsinogaszszlaja: nie. ale czy to jest jedyny wskaźnik przyzwoitości? czy jeśli on był nieprzyzwoity wobec OPki a potem ona w stosunku do niego udostępniając ten post to on zostaje automatycznie wybielony? obydwoje zachowali się nieprzyzwoicie.

odnosze wrażenie że miała ochotę się z kimś spotkać ale jak przyszło do rzeczywistości to się skrępowała i scykała
  • Odpowiedz
@funny_bunny: z męskiej perspektywy powiem Ci ze małe szanse są na to że to wyrachowane działanie w celu za ruchania. Bardziej facet myśli że takie teksty są ok i pomagają. Wielu facetom zrobiłoby się miło gdyby coś takiego napisała kobieta do nich.

Duża liczba gości nie rozumie jak to jest mieć sztorm #!$%@? w inboxie i czuć jak na codzień spory procent mężczyzn w realu chce tylko jednego. Z perspektywy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: nie bronię go bo debilne teksty pisał, bronię tego, że nieporozumienie ma swój skutek i przyczynę, skutkiem jest jego zadufanie, przyczyną to, że wspomniała o zerwaniu obcemu kolesiowi, zamiast odpisać na pytanie drążyła temat pocieszenia. Sam z siebie tego nie napisał, ona o to zapytała.

Wiesz... jak pytam rodziców czy mikołaj istnieje a oni mi mówią prawdę to powinienem mieć im to za złe? Nie, bo sam o to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: przekręcasz rozmowę, twoja wersja zakłada że odbiorca wie kto z kim zerwał. W wersji oryginalnej odbiorca dopiero o to pyta i jego pytanie zostaje zignorowane.

Co jeśli dialog by wyglądał tak, nadal byłoby źle I spiermiarstwo? :

-zerwałaś czy zostałaś porzucona? Szkoda że daleko mieszkasz, z miłą chęcią bym cię pocieszył. Lubisz koncerty? Mam dwie wejściówki na XXX.

- to on mnie rzucił
  • Odpowiedz