Wpis z mikrobloga

@cukrowyburakatakuje: jesteś typem żałosnego śmiecia co jego jedynym osiągnięciem życiowym jest ukończenie jakiegoś gównokierunku, cały czas się tym chełpisz, a prawda jest taka, że twoje wykształcenie #!$%@? kogo obchodzi, bo na rynku jest nadmiar osób po studiach. oprócz tego nic w życiu nie osiągnąłeś, nawet głupiej dyskusji o spermiarzach nie potrafisz wygrać i jesteś tak żałosny że musisz posuwać się do zbaczania z głównego tematu i stosowania argumentów ad personam by
Z jednej strony spermiarz-orbiter, wprowadzający w życie mądrości PUA, z drugiej atencjuszka upubliczniająca prywatne konwersacje.

Smutny to był dzień w dziejach ludzkości :|
@Jaracz_Joint

Widzisz, przytoczyć mogę nawet swoją sytuację z wykopa - różowa została wystawiona przez ekipę na Sylwestra, zaproponowałem żeby wspólnie spędzić ten czasz wyjechać do Wisły i pospacerować czy pójść do jakiegoś klubu. Stwierdziła że jestem dziwny bo w ogóle się nie znamy a chce spędzić wspólnie sylwestra. No chyba taki był cel tego?

Co ciekawe, gdyby naszej bohaterce brakowało partnera na wesele albo wystawiłbyś ciekawą ofertę na kałczserfingu, to nagle magicznym
No rozmowa jak rozmowa, gościu chciał się spotkać, ale ona być może nie lub miała jakieś opory i tyle. Wywlekanie prywatnych rozmów jest słabe, ale w wykonaniu kobiet nie dziwi, one lubią się pochwalić, że ktoś jest nimi zainteresowany.

Ale co innego mnie tutaj dziwi dużo bardziej, więc może mi wytłumaczycie. Jak spedalony musiał być ojciec takiego mongoła, który gada na tej podstawie jakieś bzdury o "spermiarzach" itd? A jak widać wyżej,