Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja: co jest złego w upublicznianiu rozmów z nieznajomą osobą która natrętnie wypisuje do nas jakieś obrzydliwe, spermiarskie teksty??
jakby mi ktoś w "prywatnych" rozmowach groził albo próbował mnie naciągnąć na kasę, to też nie mam prawa tego nigdzie upublicznić?
to jakiś twój #!$%@? "kodeks honorowy" korzystania z internetu czy o #!$%@? chodzi? to nie były wcale żadne "prywatne" i "osobiste" rozmowy tylko spermienie nędznego frustrata po którego tekstach można
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: na #!$%@? mnie wołasz jak ja nie bronię tego kolesia xD

Czułbym się zniesmaczony gdyby moja corka/siostra/dziewczyna pisała z obcym facetem w internecie o swoim rozstaniu, bo coś z nią nie teges skoro nie ma koleżanek w prawdziwym życiu i musi się wyżalać dowolnej osobie na wykopie.
  • Odpowiedz
zacznij emocjonalny temat o którym rozmawia się tylko z bliskimi znajomymi Miej pretensje że ktoś chce cie pocieszyć jak bliski znajomy

Nie wiem jak ty ale jak prowadzę dyskusje w internecie to nie skupiam się na niej aż tak jak na dyskusji w prawdziwym życiu dlatego preferuję osobiste spotkania jeśli jest taka możliwość.

To wam różowym coś się ubzduralo że każdy facet który chce pocieszyć dziewczynę po rozstaniu chce ją zaliczyć. Jak
  • Odpowiedz
@Mystoo: A skąd wiesz, że chłopak nie pomoglby innej osobie nawet z niebieskim paskiem? Moim zdaniem to Ty jesteś płytki skoro uważasz, że trzeba mieć w czymś interes żeby pomagać innym. Widzę, że na wykopie większość ludzi uważa, że jak ktoś będzie miły wobec dziewczyny jest od razu spermiarzem i na pewno myśli o szybkim seksie na wykopie, zastanów się najpierw dzieciaku zanim coś napiszesz. Co do niskiego ilorazu to
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje:
-wyzywanie od dzieciaków

xDDDDDDDDDDDDDDD

dobra, słuchaj staruchu, bo widzę, że w swojej ignorancji nie ogarniasz rzeczywistości. tu nie chodzi o żaden "szybki seks", nigdzie o takim czymś nie napisałem. ba! nawet spermiarze ze swoim ujemnym iq wiedzą, że większość ich żałosnych prób spermienia nie skończy się seksem. im nawet o to nie chodzi. im chodzi o sam fakt "obcowania" z kobietą, nawet jesli ma się to sprowadzać do zwykłego pisania i wysyłaniu swoich żałosnych podtekstów, a to wszystko po to by zaspokoić swoją frustrację seksualną oraz poparacie dla kultu cipy. oni czerpią satysfakcję z samego pisania takich spermiarskich, obrzydliwych wiadomości, a jak będą dostawać na to jakikolwiek odzew od kobiet, to już w
  • Odpowiedz
@Mystoo: Przecież pisałeś o tym, że oni pomagają dziewczynom, żeby tylko zdobyć jakieś profity, a nie pomyslales, że chciał ją pocieszyć tak sam z siebie, a opka jeszcze to wysmiala i wstawila prywatne rozmowy na mirko. Z naszej dwójki to Ty jesteś raczej pseudointeligentem po Twoich wypocinach o zjawisku które nazywasz spermiarstwem. Co do tego, że inteligencja nie idzie w parze z wykształceniem. Nie wiem kto Ci nagadal takich głupot,
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje:

Co do niskiego ilorazu to możemy się razem sprawdzić


#!$%@? debilu, nie chciał jej pocieszyć sam z siebie i to już było ustalone, wszyscy ci to piszą, a ty nadal swoje. twój łeb jest tak zakuty, że nic do niego nie dociera.

jaki ty jesteś ułomny to ja nie mam słów xD ukończyłem technikum na dwójach, bo miałem #!$%@? i przez cały okres nauki w szkole ponadgimnazjalnej nie zajrzałem
  • Odpowiedz