Wpis z mikrobloga

przekręcasz rozmowę, twoja wersja zakłada że odbiorca wie kto z kim zerwał. W wersji oryginalnej odbiorca dopiero o to pyta i jego pytanie zostaje zignorowane.


@Jaracz_Joint: racja. przekrecilam.

-zerwałaś czy zostałaś porzucona? Szkoda że daleko mieszkasz, z miłą chęcią bym cię pocieszył. Lubisz koncerty? Mam dwie wejściówki na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: czyli chodzi stricte o przytoczenie tych określeń, a nie założenie z góry że każda próba pocieszenia jest równoznaczna z podrywem.

Pocieszyłaś mnie bo do tej pory bałem się że o to chodzi.
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: Ale zrozum, że koleś pierwszy raz zaczął się dobijać o spotkanie z nią pod jej wpisem, w którym pisała, że chce jej się ruchać przed okresem. Więc to jest jednoznaczne. Poza tym przymilanie się i pocieszanie w tej sytuacji tez jest formą podrywu i to takiego żałosnego, no bo czy tak samo by pocieszał faceta? Jakoś śmiem #!$%@? wątpić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: Tego nie co on pisał wcześniej, mogła o tym sama napisać - mam się tego domyślać czy śledzić jej posty?

HAHAHHAHAA! ALE BZDURA! Przymilanie się i pocieszanie to jest forma podrywu, dobre xDDDDDD

Tak, kumpla też bym wziął na mecz lub koncert bo sam bym potrzebował oderwania od myśli, człowiek po zerwaniu nie ma zazwyczaj motywacji do czegokolwiek więc potrzebuje bodzcow z zewnątrz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: I jest to idealna okazja żeby się poznać.

Wiesz czym się różnią relację damsko - damskie, męsko - damskie i męsko - męskie?

Faceci do ubikacji razem nie chodzą, kobiety już tak. Uważasz że kobiety są #!$%@? czy faceci powinni zacząć?
  • Odpowiedz
@Thachi: więc nie ma tu mowy o warunkach do poznania drugiego człowieka. Nie będzie wdzięczności za takie przymilanie a i ciężko też wierzyć że takie przymilanie wynika z dobrych pobudek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: nie ma szans aby kontrolować nasz instykty, możemy jedynie je przytłumić ale to wymaga wielu lat edukacji i zmiany obyczajów.

Myślenie że jest coraz gorzej jest błędem, ciesz się że nie musisz dawać posagu.
  • Odpowiedz