Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Wczorajsza kolacja: pół steka z antrykotu, jajko i bekon z odrobiną sosu Worcestershire.

Jakie to było pyszne... Jakbyście mi rok temu powiedzieli, że takie jedzenie będzie mi smakować, to bym nie uwierzyła. Cele życie byłam fanką warzyw, a do mięsa zawsze musiałam mieć dużo sałatek i sosów. Teraz odkrywam, że najlepiej się czuję na carnivore, gdzie roślinki są tylko małym dodatkiem od czasu do czasu. Poziom czystej energii, ogólne samopoczucie i uczucie sytości są nie do podrobienia i dopiero teraz dowiaduję się, jak to jest czuć się dobrze po jedzeniu. Nie będę obficie tagować, bo nie chce mi się nikomu tłumaczyć z tłuszczu i błonnika xD

Dziękuję pan Peterson ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#keto #carnivore
BarkaMleczna - Wczorajsza kolacja: pół steka z antrykotu, jajko i bekon z odrobiną so...

źródło: comment_1582869389iDF05xzFbMHKoukLpPFeOK.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: tylko wiesz, że to gówno dieta jak krówka nie była karmiona trawą, a zbożami i soją? Do tego jajka też musisz mieć swoje, a nie z chowu klatkowego.
Poziom czystej energii, ogólne samopoczucie i uczucie sytości są nie do podrobienia i dopiero teraz dowiaduję się, jak to jest czuć się dobrze po jedzeniu.


@BarkaMleczna: sam jem mięso, ale nie wmówisz mi, że po takiej ilości smażonego, zwierzęcego tłuszczu czujesz się lepiej niż na przykład po warzywach gotowanych na parze XD A już na pewno Twoja wątroba i trzustka nie czują się z takim jedzeniem najlepiej.

Może masz więcej energii,
nie wmówisz mi, że po takiej ilości smażonego, zwierzęcego tłuszczu czujesz się lepiej niż na przykład po warzywach gotowanych na parze XD


@geuze: czuję się milion razy lepiej, bo produkty zwierzęce są duzo bardziej odżywcze niż warzywa gotowane na parze (serio, kiedyś bym tak nie pomyślała, ale nie będę zaprzeczać realiom)
czuje się bardzo lekko, bo nie mam wzdęć, poziom cukru w krwi nie skacze, błonnik nie zawala mi jelit i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: przy całym moim doń szacunku, to on ma jakąś nietypową przypadłość, na którą restrykcyjna dieta eliminacyjna akurat jemu pomaga. Dietetyk jednak z niego żaden, więc bym się za mocno nie sugerował.
Znaczy się wierzę, że się dobrze czujesz. Warto jednak zauważyć, że np. po kokainie ludzie też się bardzo dobrze czują ;)

Sam jestem zainteresowany keto (niekoniecznie carnivore) ale jeszcze nie próbowałem. Napiszesz coś więcej jak to na Ciebie działa?
@szpongiel: ja nie jestem na jego diecie, ale po prostu dzięki niemu dowiedziałam się w ogóle o keto i roli mięsa w zdrowiu, co zachęciło mnie do dalszych poszukiwań. Nie jestem nawet na carnivore tak ortodoksyjnie mówiąc.

Jak działa
- stabilny poziom energii (po 26 latach absolutnej nienawiści do poranków, jestem w stanie funkcjonować po wstaniu z łóżka, ZAWSZE miałam z tym problem, i to akurat dokładnie pokrywa się z doświadczeniami
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarkaMleczna: Nie słuchaj wykopków co nigdy na keto nie byli, to ten sam sort ludzi którym na codzień trzeba tłumaczyć że tłuszcz nie jest szkodliwy i nie powoduje chorobliwej otyłości. Stek spoko ale bekonu nie smaż na wiór bo traci wartości odżywcze. Lekko przyrumienić i na talerz.
@Perthro: on jest lekko przyrumieniony, po prostu jest w ciemnym sosie. Ale na chrupko też lubię ;)

Wiesz, ja też kiedys miałam wszystkie złe informacje. Większość z nas miała, bo tak nas uczą od dziecka. Jeżeli ktoś jest chętny do rozmowy i poznania nowych faktów,to ja zawsze staram sie coś tam przekazać, ale też nie walczę o niczyją duszę