Wpis z mikrobloga

@thexDguy: witaminę H np. Ona wpływa na poprawę stanu włosów. Co do jedzenia o dużej zawartości kolagenu - nie słuchaj tych głupot bo ludzki przewód pokarmowy nie potrafi wchłaniać kolagenu. Możesz tez dbać o odpowiedni poziom aminokwasow np argininy. Jeśli chodzi o detergenty to dobrym pomysłem będzie zakup odżywki i szamponu dedykowanego do Twojego problemu. ;)
  • Odpowiedz
@Huupson: Dobrze, że #!$%@? nie Z. Nie ma witaminy H, to jakieś gadania głupot. Zapewne chodzi Tobie o biotynę i po części masz rację, ale to nie jest żadna witamina a tym bardziej H!
  • Odpowiedz
@Qbakoz: no wcale nie ma xdd to nazwa zamienna na biotynę funkcjonująca normalnie w literaturze np. Biochemii syera / harpera czy publikacjach. Co jak co ale na studiach na biochemii to zjadłem zęby na tym wiec wiem co mówię a wiem ze mowie dobrze ;)))
  • Odpowiedz
@Huupson: Zjadłeś zęby, a nawet nie wiesz jak poprawnie nazwisko napisać Stryer. A ja zębów nie zjadłem bo biochemię do dzisiaj lubię i nigdy biotyny bym witaminą H nie nazwał lol
  • Odpowiedz
@Qbakoz: wpadki językowe zdążają się każdemu i to nie żaden argument. Skoro tak jesteś przekonany że masz rację to podaj choć jedną publikacje o sensownym współczynniku IF że masz rację.
  • Odpowiedz
@Huupson: To nie chodzi o wpadkę, tylko o Twoje pyszalstwo. Myślisz, że mózgi pozjadałeś i piszesz dalej, że to nazwa zamienna. Witamina to nazwa zarezerwowana dla substancji wyłącznie egzogennych dla organizmu. Zjadając zęby na biochemii jak to napisałeś powinieneś bardzo dobrze o tym wiedzieć, a nie używać tego typu medycznych kolokwializmów. Masz nawet swojego Stryera i pokaż mi choć jedną wspominkę o witaminie H https://majkf.files.wordpress.com/2010/08/lubert-stryer-biochemistry-5th-edi.pdf Jak chcesz to zaraz Tobie
  • Odpowiedz
@Qbakoz: jesu czy ty mi właśnie wysłałeś 1500-stronicowa książkę ? xDDDD ziomek, zaznacz pokaz gdzie jest napisane że to nie jest witamina i wtedy możemy podjąć jakąkolwiek dyskusje na ten temat prezentując źródła za i przeciw, bez tego to można o kant dupy twoje gdybania rozbić. Żadne „pyszalstwo” tylko fakty i wiedza którą zdobywałem przez lata studiów i co do której autentyczności jestem przekonany. Jest ujęta w klasyfikacji witamin? Jest,
  • Odpowiedz
Ctrl + F gościu i szukasz, nigdzie nie ma takiej zmiennej nazwy jak to napisałeś powyżej co zmyślasz. Chcesz poważnej rozmowy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Chyba kpisz. Po prostu kłamiesz i tyle.
  • Odpowiedz