Wpis z mikrobloga

To tak jakbym mu teraz powiedział, żeby zutylizował swoją córkę, bo nie ma miejsca dla narkomanów w zdrowym społeczeństwie.


@ajuto00:
Skoro tak twierdzisz to chyba ty ją powinieneś zutylizować, a nie on, nie? xD
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: stary spermiarz, ale prawda jest taka że faszyści z frakcji narodowców systematycznie go punktują bo taką mają taktykę polityczną. Zezwierzęcenie zwierząt. Tfuu na was i wasze rodziny polityczne aparatczyki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujaAndzej: nie durny, tylko bambinizm Ci się włączył. Twoje sumienie/dusza domaga się celu, a Ty go zagłuszasz kłamstwem i fałszywa empatią.

No i dostajesz plusiki od ludzi z tym samym problemem. Liczę jednak, że kiedyś zrozumiesz..

  • Odpowiedz
@sorek: antynatalizm. Nie wiem ile tam masz lat sorku, pewnie 30+ ale jeśli sprzeciwiasz się mojemu poglądowi to zamiast mimo negacji go realizować może powinieneś właśnie, jak każdy wielki myśliciel, wprowadzać w życie to, za czym się opowiadasz. Wiesz, póki partnerka jest w odpowiednim wieku do wydania na świat potomka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujaAndzej: poniżej 30

Drogowskazy nie chodzą. Nie zmienia to tego, że w planach jest wszystko.

A na starość będę jak Korwin ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujaAndzej: nie durny, tylko bambinizm Ci się włączył. Twoje sumienie/dusza domaga się celu, a Ty go zagłuszasz kłamstwem i fałszywa empatią.

@sorek: Hehe tylko to sie konczy dopoki dotyka ciebie lub bliskich. Uwielbiam kisnac z tych prostych rad, recept zyciowych i fikolkow osob je wyznajacych. Ludzie z klapkami na oczach, nic wiecej.

Moze lepiej zostan przy ogarnianiu pracy w UK.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: co się kończy? To że zachorowanie to tragedia to dalej problem - nikt tego nei chce. Ale może mieć to pozytywny skutek dla społeczeństwa (skala makro) o tyle każdy walczący organizm chce być zdrowy i żyć i tak samo ja i moi bliscy - co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
Skoro tak twierdzisz to chyba ty ją powinieneś zutylizować, a nie on, nie? xD


@Flypho: Ja nie mógłbym zutylizować, córka jest własnością ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz