Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero: bieda się oknami leje łolaboga trupy po ulicach bezdomni wszędzie suche bułki ludzie jedzo

Jak już się tłumaczysz z niechęci do posiadania dzieci to chociaż sobie wybierz rozsądną wymówkę. I nie, nie atakuje tego, że nie chcesz mieć dzieci, Twoje prawo mnie to ani grzeje, ani ziębi, ale argumentowanie tego biednym krajem, który wcale taki biedny nie jest to totalna głupota xD
@Kotolazik: dokładnie. Gardzę julkami z identycznym stylem- długie włosy bez grzywki, legginsy, kurtka dżinsowa i białe buty xD albo inne podobne zestawienia. One wszystkie z twarzy wyglądają identycznie, mam problem z rozróżnieniem jak z azjatami xDDD
To samo drwal albo pędzel u facetów tak jak przedmówca powiedział. Atak klonów xD
@kiken: Do niedawna nie widziałem, że takie coś jak alternatywka istnieje. Jest to czasowa moda, która prędzej czy później przeminie. Żeby nie było uważam, że niektórym dziewuchom ten styl pasuje i całkiem fajnie wyglądają. Jednak zdecydowana większość ślepo podąża za modą, tak jak swego czasy tatuaż na nadgarstku ala Pamela Anderson, tleniony blond czy tribal na ramieniu. Zazwyczaj takie podejście zdradza brak samodzielnego myślenia. Poza tym jednak wolę dziewczyny, którym mózg