Wpis z mikrobloga

  • 112
@Kotolazik Walić głupie szlaufy, nic ciekawego nie mają do opowiadania oprócz mainstreamowego gówna typu filmy na netflixie, zwierzątka domowe i podróże. Najlepiej robić swoje i żyć własnym szczęściem, bo baby to już strata czasu obecnie, nawet dzieci nie chcą już robić
  • Odpowiedz
@Kotolazik: Dokładnie. Ale media kreują taki, a nie inny kanon piękna. Np. nos podobny do Michaela Jacksona, usta jak u glonojada itp. Może nie jestem ideałem, mam orli nos, wąskie usta, ale jestem sobą i nie daje na siebie tony makijażu.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: mi się bardzo podobają dziewczyny bez makijażu, roztrzepane włosy itp. ale potem znajomi piszą " eeeee jakaś z wioski alternatywka czy cuś " wychodzą przez to takie klony i sam już nie wiem czy jestem jakiś dziwny xddD
  • Odpowiedz
@Kotolazik: Takie czasy po prostu. Moda się szybko rozprzestrzenia, dawniej odbywało się to wolniej bo informacje wolniej docierały. Z drugiej strony ileż to mamy możliwości wyboru? Jak ktoś będzie indywidualistą to zaraz się zaczyna jazda po kimś (bo dziś być indywidualistą niestety oznacza mocne odstępstwo od norm).
  • Odpowiedz
@Kotolazik: Przecież to jest doskonały przykład braku jakiegokolwiek samodzielnego myślenia. Jak widzisz taką laskę na Tinder, która ma jeszcze dodatkowo w opis wpisane sport i podróże. To możesz być na 85% pewien, że w głowie chomiki grają w ping ponga, tyle mają przestrzeni ;)
  • Odpowiedz