Wpis z mikrobloga

@Zbonszyn: W domku jednorodzinnym filtr również wymagany. Przy zwykłym odprowadzeniu do komina w domu nic nie było czuć, ale wystarczyło wyjść na balkon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@akapibara: W przypadku indooru oraz jednej roślinki na pierwszy raz wystarczą nawet maty nasączone węglem od okapów choć w okolicach 80 dnia będzie trzeba wymienić.
  • Odpowiedz
tylko jakby to wyglądało z filtrami? bo mam zamiar to wrzucić do mocno nasłonecznionego pomieszczenia bez żadnego growboxa czy namiociku, akurat pokój nad kotłownią więc cieplutko, ale temu też biorę automat żeby tego słońca tak nie potrzebował, nie licze na jakiś plon ogromny, to po prostu tak zeby raz zobaczyc jak to jest z hodowlą takiego krzaczka. Mozliwe ze wsadze 1 na indoor i 1 na outdoor.
  • Odpowiedz
@Zbonszyn: dlatego wziąłem automata, nie potrzebuje konkretnej dawki światła, oczywiscie jak jest mało to nie urośnie, w każdym razie mam zamiar kupić jakąś hps 70 lub 150w oraz skonstruowac prowizorycznego boxa, wiec jakos sobie poradze ; )
  • Odpowiedz
@akapibara to, że automat nie potrzebuje konkretnej dawki światła to oczywista nie prawda. Automat potrzebuje światła równie mocno, a może i mocniej niż regularne odmiany. Jedyna różnica to ta, że nie potrzebuje zmiany fotoperiodu, żeby zacząć kwitnąć.
Lepiej doszkól się jeszcze trochę, bo tylko zmarnujesz czas i pieniądze.
  • Odpowiedz