Wpis z mikrobloga

kusi by zarabiać, ale nie. W styczniu zacząłem kupować maski, obecnie każdy widzi co się dzieje. Później gogle, kombinezony, rękawiczki lateksowe, alkohol 70% do dezynfekcji i parę innych rzeczy. Teraz kompletuję jedzenie, chusteczki i leki na objawy wirusa typu krople do nosa, coś na gorączkę itp. Wszystko jak najtańsze w ilościach by starczyło dla dwóch osób na 3 miesiące w centrum ogniska jak np Wuhan lub północ Włoch. Wiem, że na 95% nie znajdę się w takim ogniskuj i nie użyję tego wszystkiego, ale wolę być gotowy na te 5% by nie biegać 2 dni za papierem toaletowym po całym mieście pełnym zarażonych... wartość mojego zapasu w momencie kupowania to mniej jak 1000zł, ale już na dzień dzisiejszy jest to warte kilak razy więcej pomijając maski których ceny wywaliło w kosmos.
#swiat #wuhan #wirus #epidemia #2019ncov #koronawirus #polska
  • 3
@asd23434asd: wiem, ja mam wszystko wyliczone na 3 miesiące, większość jedzenia czy panieru toaletowego zużyję nawet po epidemii, maski FFP2 które kupiłem po 2 zł/ sztuka no cóż.. były lata gdzie więcej wydawałem w weekend na imprezy więc myślę, że teraz zainwestowałem lepiej.