Wpis z mikrobloga

@didolo03: 30k za e46 i jeszcze zakazuje komputera i mierników xD
A na #!$%@? ta wstawka o dziecku i kotach to nie zgadnę, może liczy, że przy okazji złapie kogoś do wychowywania, czy ki #!$%@??

Rozumiem jakby napisała, że ma dziecko i przez to są jakieś wgniecenia w kanapie od fotelika czy coś, a tak to wygląda po prostu idiotycznie
@TheOneEyedKing Ja nie jestem profesjonalnym spezedawca auta,wiec nie znam wszystkich usterek. Jezeli auto sprawdzil mechanik i bylo git- to czy ja nie dochowalem starannosci? Jezeli skrzynia biegow szarpie- to chyba to czuc w czasie kazdy probnej prawda? Jestem 3-4 wlascicielem auta- skad mam miec pewnosc,ze przebieg wynosi x,a nie y? Ja moge opowiedziec o historii gdy ja auto uzytkowalem. Taka pewnosc moge komus dac jak jestem pierwszym wlascicielem,a auto kupilem z salonu.
@vegetassj1: Czyli po prostu się nie poczuwasz i sprzedajesz trupa, skoro nie zgadzasz się na oględziny i prywatne zerknięcie, tylko przez jakiegoś twojego znajomego mechanika. Tyle w temacie. Jako sprzedając auto potrafiłem powiedzieć od A do Z co i jak działa, co wymagało naprawy, bo przed sprzedażą z mechanikiem siedziałem i "one by one" sprawdzałem. Chcąc wiedzieć co jest git, co muszę naprawić, a co może dać sobie znać. Co prawda
@TheOneEyedKing ale mechanika wybiera klient
Ja na wszelkie naprawy zbieram faktury.
Uwazam,ze jestes w tym temacie przewrazliwiony,bo sam sie natknales na taka sytuacje.
Trupa?
Auto lat 15.,bez rdzy zdrowa podloga,silnik benzynowy na lancuchu za 4000 zl. Auto japonskiej marki.
I jak chcesz sie bawic tak: spoko zapraszam.
Nie mam znajomego mechanika,dla mnie auto jest narzedziem- jak cos wymaga naprawy to to wymieniam u specjalisty i tyle
I
@didolo03:

Edit. Dziękuję za dużo pozytywnej energii i wiadomości od osób, które mają poczucie humoru i dystans do wszystkiego, tak jak ja :-). Takiego podejścia życzę również wszystkim pozostałym :-).


I cyk - ponad 30 tys wyświetleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Selfie już brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)